Atpakaļ uz visiem rakstiem

Kā izveidot Shopify internetveikalu?

19.12.2023

Shopify ir viena no populārākajām e-komercijas platformām, kas piedāvā plašas iespējas veikala izveidošanā. Sākam ar to, ka atveram www.shopify.com mājaslapu. Ievadam savu e-pastu un spiežam uz sākt bezmaksas izmēģinājumu. Ņemiet vērā, ka visticamāk Shopify mājaslapas izskats un dizains, kas iekļauts šajā pamācībā var mainīties, bet soļi būs šie paši.

Shopify

Atvērsies nākamais logs, kur jāizveido parole un jānorāda veikala nosaukums. Šīs pamācības nolūkā esam nolēmuši izveidot apģērbu veikalu Cool fashion space. Spiežam Create your store.

Shopify trial

Tālāk Shopify prasīs ievadīt papildu informāciju. Lai saprastu vairāk par tavu biznesa profilu un ar kādu mērķi šis veikals tiks izveidots. Ievadam un spiežam Next.

shopify wizard

Nākamajā logā jāievada kontaktinformācija. Ievadām un spiežam Enter my store.

Šajā brīdī mūsu veikals ir izveidots un esam nonākuši veikala administrēšanas lapā caur kuru varam pielāgot sava veikala izskatu, pievienot produktus, maksājumu metodes, piegādes informāciju un daudz citas lietas, kas saistās ar interneta veikala vadību. Tā kā šīs pamācības mērķis nav detalizēti izklāstīt Shopify funkcionalitāti, tad daudz nekavēsimies pie šī, bet iesakām iepazīties ar daudz noderīgu informāciju šajā lapā www.shopify.com/academy. Bet, lai mēs varētu sākt kaut ko pārdot internetā mums ir jāpievieno produkti, to tad arī darām spiežot uz Add product

Admin page

Pievienosim 3 produktus: cepuri, Iphone vāciņu un zeķes katru par savu cenu. Augšuplādējam produktu bildes, pievienojam produktu aprakstu un citu informāciju un spiežam Save

add product

Apsveicam – esam pabeiguši Shopify veikala izveidi! Esam pievienojuši produktus interneta veikalam un varam sākt tos piedāvāt klientiem, bet, lai to darītu, mums jāpievieno MakeCommerce apmaksas veidi. Sākotnējais uzstādījums automātiski klientam piedāvā norēķināties ar PayPal.
Shopify products

Lasi vairāk par to kā pievienot MakeCommerce maksājuma moduli savam Shopify veikalam šeit.