Kāpēc izvēlēties mūs?

Uzticams maksājumu partneris jau vairāk nekā 10 gadus

Maksekeskus ar zīmolu MakeCommerce jau 10 gadus ir vadošais maksājumu pakalpojumu sniedzējs Baltijas valstīs. Mēs cieši sadarbojamies ar vairākiem tūkstošiem e-veikalu Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, piedāvājot ļoti uzticamus maksājumu risinājumus un papildu pakalpojumus, kas palīdz e-veikaliem veiksmīgi attīstīt savu biznesu. Nepārtraukta produktu un pakalpojumu attīstība nodrošina, ka mūsu piedāvātie risinājumi atbilst gan tirgotāju, gan pircēju vajadzībām.

Visas maksājumu metodes ar vienu partneri

Ar vienu vienkāršu integrāciju Jūs savam e-veikalam varat pievienot Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas internetbanku maksājumus (maksājumu ierosināšanas pakalpojumu vai banklink), Revolut maksājumus, Visa/MasterCard karšu maksājumus, kā arī Kniks dāvanu karti. Kad tiks pievienotas jaunas apmaksas metodes, Jūs tās automātiski redzēsiet savā e-veikalā. Izmantojot mūsu pakalpojumus, maksājumu pieņemšana un izmaksa notiek vienādi, neatkarīgi no tā, kādu maksājuma metodi ir izmantojis Jūsu e-veikala klients.

Viens līgums, viens bankas konts

Ja maksājumu pieņemšanai caur banklink izmantojat atsevišķas integrācijas ar katru banku, tad ar katru banku arī jānoslēdz atsevišķs līgums un jāatver norēķinu konti. Mūsu risinājuma gadījumā tas nav nepieciešams – pietiek ar vienu bankas kontu, uz kuru tiek veiktas visas izmaksas.

MakeCommerce_apmaksas_metodes

Banklink un maksājuma ierosināšanas pakalpojums

Varat izmantot gan banklink, gan maksājuma ierosināšanas pakalpojumu vienlaicīgi. Ja banku pusē ir tehniskas problēmas ar maksājumu ierosināšanu, tad automātiski pārslēdzamies uz banklink, nodrošinot nepārtrauktu maksājumu pieņemšanu.

Piegādes automātiska reģistrācija

Ar mūsu moduļiem maksājumiem papildus var automātiski reģistrēt e-veikala pakomāta sūtījumus Omniva, DPD sistēmās. Sūtījuma adrešu kartes iespējams izdrukāt turpat e-veikalā un nav nepieciešami papildus moduļi un integrācijas.

Bezmaksas naudas atmaksas

MakeCommerce piedāvā tirgū labāko naudas atmaksas sistēmu, jo atmaksu var veikt turpat no e-veikala vadības paneļa. Turklāt naudas atmaksas ir bez papildu komisijas. To var pilnībā automatizēt, izmantojot mūsu API.

Piegades_automatiska_registracija

Ērti lietojams Tirgotāju portāls

Visi maksājumi ērti pārskatāmi vienā vietā – Tirgotāju portālā. Viegli atrast vajadzīgos maksājumus un veidot pārskatus grāmatvežiem dažādos formātos.

Automatizācijas iespējas

Izmantojot mūsu API integrāciju, maksājumu pārskatus var automātiski importēt Jūsu grāmatvedības sistēmā. Ja bieži jāveic naudas atmaksas, tad arī šo procesu iespējams automatizēt. Jūs varat uzzināt vairāk par mūsu API iespējām šeit.

Vienkāršs interfeiss

Populārākajām e-komercijas platformām ir pieejami gatavi moduļi vai aplikācijas, ar kuriem visu maksājumu veidu un piegādes pakalpojumu pievienošana aizņem mazāk kā 30 minūtes! Vairāk par moduļiem lasiet šeit.

Erts_tirgotaju_portals