Ērti un ātri

Maksājumu saite ļauj klientam maksāt par pirkumu vai pakalpojumu tikpat ērti kā e-veikalā. Maksājumu saitei tiek pievienots tavs noteiktais unikālais identifikātors, piemēram, rēķina numurs vai pasūtījuma numurs, lai pēc tam to varētu atspoguļot grāmatvedībā. Tāpēc daudzi komersanti rēķinam vai e-pastam pievieno maksājuma saiti. Tas ir ērti arī klientam – nav jāiet internetbankā, lai manuāli aizpildītu un veiktu pārskaitījumu.

Vairākas apmaksas metodes

Mūsu maksājuma logā klients var izvēlēties sev ērtāko apmaksas veidu. Apmaksu savā internetbankā vai ar maksājuma karti. Papildu klientiem var tikt piedāvāta maksā vēlāk apmaksas metode, kas ļauj norēķināties par pirkumu pa daļām. Lai piedāvātu šīs maksājuma metodes ir nepieciešams tikai viens bankas konts.

Pieejams visiem MakeCommerce klientiem

Maksājumu saiti var izveidot jebkurš MakeCommerce klients savā profilā mūsu komersantu portālā. Pēc nepieciešamības maksājumu saites sūtīšanu, pievienošanu var arī automatizēt. Pārskati mūsu prasības pakalpojuma sniedzējiem un reģistrējies pakalpojuma saņemšanai aizpildot pieteikumu.

Savienojums ar PayTraq

Maksājumu saite var tikt pievienota automātiski arī PayTraq sistēmā izveidotajiem rēķiniem. Tu vari izveidot savienojumu ar PayTraq sistēmu izmantojot mūsu piešķirtās API atslēgas. Pēc aktivizēšanas maksājumu saite tiks pievienota visiem PayTraq sistēmā izveidotajiem un nosūtītajiem rēķiniem.