Izveido saiti un pieņem maksājumus jebkur

Izveido maksājumu saiti, lai pārdotu preci vai pakalpojumus, pieņemtu ikmēneša maksājumus, ziedojumus utml. Maksājumu saite ļauj klientam maksāt par pirkumu vai pakalpojumu tikpat ērti kā e-veikalā – atver saiti un veic maksājumu uzreiz (nav manuāli jāiet internetbankā, jāievada rēķina numurs utt.).

MakeCommerce_maksajumu_saite_rekinam (1)

Populārākās apmaksas metodes

Maksājuma logā klients var izvēlēties sev ērtāko apmaksas veidu – maksāt ar internetbanku, maksāt ar karti, kā arī Revolut un N26 maksājumiem. Visas apmaksas metodes ar vienu līgumu un vienu bankas kontu.

MakeCommerce_maksajumu_metodes_biznesam

Ātri, droši un vienkārši

Maksājumu saiti var izveidot jebkurš MakeCommerce klients savā Tirgotāju portālā. Pēc nepieciešamības maksājumu saites sūtīšanu un pievienošanu var automatizēt. Iespējams izveidot arī pogu, nokopēt tās HTML koda fragmentu un ievietot savā mājaslapā.

MakeCommerce_maksajumu_saite

Piedāvā saviem klientiem ērtākās apmaksas iespējas!

Atstāj savu kontaktinformāciju un mēs ar Jums sazināsimies, lai atbildētu uz jautājumiem un pastāstītu vairāk par mūsu maksājumu risinājumiem un piedāvājumiem tieši Jums!

Ērts risinājums dažādiem pakalpojumu sniedzējiem un profesionāļiem

Pieņem priekšapmaksas par dažādiem pakalpojumiem vai rezervācijām. Saņem naudu uzreiz par ikmēneša maksājumiem, piemēram, komunālajiem pakalpojumiem, abonentiem, apmācībām utml. Maksājumu saite ir ērts risinājums arī ja vēlies tirgot attālināti bez speciālas interneta veikala izveides.

Maksajumu_saite_tavam_biznesam_pakalpojumiem