Atpakaļ uz visiem rakstiem

Shopify pasūtījumu apstrāde kļuvusi vēl ērtāka

08.02.2023

Esam priecīgi paziņot, ka no 13. februāra MakeCommerce klientiem būs vienkāršāka pasūtījumu apstiprināšana Shopify platformā. Ir izveidota jauna funkcionalitāte automātiskai sūtījuma izsekošanas saites pievienošanai, nospiežot tikai vienu pogu. Pasūtījuma apstrāde ar MakeCommerce Shipping aplikāciju kļuvusi daudz ātrāka.

Jaunā automatizācija atvieglo sūtījuma izpildi un apstiprinājuma e-pasta nosūtīšanu ar iekļautu sūtījuma izsekošanas saiti

Lai izmantotu jauno automatizāciju pēc 13. februāra, savā Shopify panelī atveriet MakeCommerce Shipping aplikāciju. Shopify vispirms Jums lūgs atjaunot aplikāciju “Update the app.

ShippingApp

Tas ir nepieciešams, jo mūsu risinājumam ir vajadzīga atļauja, lai nodrošinātu šādu funkciju. Ja tā vietā redzat tukšu ekrānu (skat. attēlu zemāk), iespējams, Jūsu veikals ir migrējis uz jauno Shopify saiti (URL) https://admin.shopify.com un Jūsu pārlūkprogramma neatļauj novirzīšanu uz šo URL. Jums ir jāatļauj novirzīšana no šīs saites https://admin.shopify.com  atslēdzot ”Redirect blocker” (skat. attēlu zemāk).

ShippingApp2

Ja Jūsu Shopify adminstratora URL joprojām izskatās kā https://myshop.myshopify.com, tad iepriekš minētais nav spēkā. Visi pasūtījumi, kas nonāk Jūsu veikalā, izmantojot mūsu piegādes risinājumu pēc lietotnes atjaunināšanas, var sākt izmantot jauno pasūtījumu izpildes funkciju. Pasūtījumiem, kas veikti pirms lietotnes atjaunināšanas (app update) poga ”Fulfill’‘ joprojām nebūs aktīva, tas pats attiecas arī uz izpildītajiem pasūtījumiem (skat. attēlu zemāk).

ShippingApp3

Automatizēta pasūtījuma sūtījuma izpilde un apstiprinājuma e-pasta nosūtīšana ar iekļautu sūtījuma izsekošanas saiti

Pasūtījumus iespējams izpildīt 2 veidos. Katru reizi atsevišķi spiežot pogu ”Fulfill” vai aktivizējot funkciju “Automatic order fulfillment when creating label.” Ja iespējota otrā funkcija, tas tiks darīts automātiski, veidojot etiķeti. Tātad, ja vienlaikus izveidojat 5 etiķetes, automātiski tiek veiktas arī 5 izpildes.

ShippingApp4

Kad tiek aktivizēta izpilde, Shopify pasūtījumam tiks piešķirts statuss Fulfilled un tas tiks pārvietots uz Archived. Šajā brīdī klientam tiek nosūtīts automātisks e-pasts, ka viņa prece ir ceļā un e-pastam ir automātiski pievienots izsekošanas URL, tādējādi izsekošanas URL vairs nav nepieciešams manuāli pārkopēt un speciāli pievienot e-pastam, kuru nosūtīt pircējam, lai varētu izsekot pasūtījumu.