MakeCommerce-POS-app

JAUNUMS! Pieņem maksājumus telefonā

Pārvērtiet savu Android viedierīci par maksājumu termināli un ērti izmantojiet visur, kur darbojas Jūsu uzņēmums ar MakeCommerce POS. Pieņemiet visu veidu bezkontakta maksājumus ar kartēm un viedierīcēm bez nekādas fiksētas ikmēneša maksas.

Piesakies jau tagad aizpildot informāciju zemāk un lieto MakeCommerce POS jebkur!

Izvēlies stacionāro vai pārnēsājamo modeli

Stacionārais POS terminālis ir piemērots veikaliem, kur norēķini vienmēr notiek, piemēram, pie kases. Tie ir savienoti ar vadiem un tos nevar nēsāt līdzi.

Pārnēsājamais POS terminālis ir labāk piemērots situācijās, kad nepieciešama kaut kāda kustība. Piemēram, vairāki kasieri koplieto vienu ierīci vai restorānā ir nepieciešams aiznest termināli līdz klientam. Termināļi ir bezvadu un tos ir ērti pārnēsāt.

Iespējams integrēt ar populārākajām kases aparātu sistēmām!

POS_terminali

Turpini ar savu pašreizējo bankas kontu

Mūsu klientiem maksājumu saņemšanai nav jāslēdz jauns līgums ar banku un jāveido jauns bankas konts. Visas izmaksas par karšu darījumiem tiek veiktas Jūsu izvēlētajā bankas kontā.

 

Apvieno savus veikala un e-veikala maksājumus vienuviet

Vairs nav jāpārslēdzas starp dažādiem pakalpojumu sniedzējiem un/vai bankas kontiem, lai iegūtu pilnīgu pārskatu par darījumiem. Maksājumu pārvaldīšana un atskaišu gatavošana paliek ērtāka kā jebkad, ietverot darījumus gan no tiešsaistes, gan fiziskā veikala.

Attīsti savu biznesu droši

Tikai skaidras naudas maksājumu pieņemšana mūsdienās ir ne tikai neērta klientam, bet arī rada papildus risku tirgotājam. Izmantojot mūsu POS termināli, klienti var maksāt gan ar kartēm, gan ar viedtālruni, izmantojot mobilos bezkontakta maksājumus (NFC), Apple Pay vai Google Pay.

Piesakies un saņem individuālu piedāvājumu jau tagad!

Atstāj savu kontaktinformāciju un mēs ar Jums sazināsimies, lai piedāvātu risinājumu tieši Jums!

POS_terminali

Ja vēl neesat MakeCommerce klients, laipni lūdzam reģistrēties. Cenrādis pieejams šeit.