Apvieno savus veikala un e-veikala maksājumus vienuviet

Vairs nav jāpārslēdzas starp dažādiem pakalpojumu sniedzējiem un/vai bankas kontiem, lai iegūtu pilnīgu pārskatu par darījumiem. Maksājumu pārvaldīšana un atskaišu gatavošana paliek ērtāka kā jebkad, ietverot darījumus gan no tiešsaistes, gan fiziskā veikala.

Izvēlies stacionāro vai pārnēsājamo modeli

Stacionārais terminālis ir piemērots veikaliem, kur norēķini vienmēr notiek, piemēram, pie kases. Tie ir savienoti ar vadiem un tos nevar nēsāt līdzi.

Pārnēsājamais terminālis ir labāk piemērots situācijās, kad nepieciešama kaut kāda kustība. Piemēram, vairāki kasieri koplieto vienu ierīci vai restorānā ir nepieciešams aiznest termināli līdz klientam. Termināļi ir bezvadu un tos ir ērti pārnēsāt. Uzzini vairāk par termināļiem šeit.

Piedāvā norēķinus preces saņemšanas brīdī

Dažiem pircējiem patīk izvēlēties un veikt pasūtījumu interneta veikalā, bet pasūtījumu vēlas saņemt paši Jūsu atrašanās vietā. Piedāvājot norēķināties ar POS, klienti var ērti apmaksāt visu uz vietas pie saņemšanas. Mazāk pieredzējušiem e-pircējiem tas rada papildu drošības sajūtu.

 

Attīsti savu biznesu droši

Tikai skaidras naudas maksājumu pieņemšana mūsdienās ir ne tikai neērta klientam, bet arī rada papildus risku tirgotājam. Samaziniet skaidras naudas daudzumu, vienlaikus paplašinot savu biznesu, jo arvien vairāk cilvēku nenēsā līdzi skaidru naudu vai maku.

Izmantojot MakeCommerce POS termināli, klienti var maksāt gan ar kartēm, gan ar viedtālruni, izmantojot mobilos bezkontakta maksājumus (NFC), Apple Pay vai Google Pay.

Piesakies un uzzini vairāk jau tagad!

Esošie klienti var pieprasīt POS termināli izmēģināšanai, vienkārši sazinoties ar mūsu klientu atbalsta speciālistu.
Ja vēl neesat MakeCommerce klients, laipni lūdzam reģistrēties.
Cenrādis pieejams šeit.

Lai gan mēs nodrošinām drukātu termināļa lietošanas rokasgrāmatu kopā ar termināli, šeit varat apskatīt pieejamo POS lietošanas pamācību.