Pārdod ārpus Latvijas

Tu vari pārdot savas preces un pakalpojumus arī citās valstīs. Piesaisti klientus no jebkuras pasaules valsts, un mēs pārūpēsimies par maksājumu pieņemšanu. Mūsu vienkāršā un intuitīvā maksājumu karšu pieņemšana internetā ļaus ātri apmaksāt pirkumu ar jebkurā valstī izdoto Visa, Mastercard karti. Nekavējoties nosūtīsim paziņojumu par veiksmīgu maksājumu uz tavu e-veikalu, lai tu vari sākt pasūtījuma izpildi.

Drošība

Mēs izmantojam 3D Secure jeb 2 faktoru autentifikāciju, lai samazinātu krāpniecības un naudas atmaksas riskus. Tas nozīmē, ka bez kartes datu ievades pie apmaksas klientam jāapstiprina maksājums internetbankā ar Smart-ID, PIN kodu vai citu autentifikāciju. Papildus drošības filtri var tikt pievienoti pēc pieprasījuma.

Elastīgi un intuitīvi

Mūsu drošā un intuitīvā kredītkaršu maksājuma forma integrējas kā papildu logs tieši pirkuma noformēšanas lapā un karšu maksājumus notiek turpat tavā e-veikalā nepārvirzot uz citu interneta vietni. Vienkāršotais iepirkšanās process palīdz samazināt pamesto grozu skaitu un uzlabot pārdošanas rādītājus.