Elastīga apmaksa klientiem

Pircējs par pasūtījumā iekļautajām precēm maksā vairāku mēnešu laikā pa daļām. Turklāt pirmais maksājums nav jāveic uzreiz, bet pēc 14 dienām. Izvēloties šo apmaksas metodi pricējs tiek novirzīts uz Bigbank vidi, kur ievadot savu informāciju saņem lēmumu nekavējoties. Paraksta līgumu ar Smart-ID un pēc veiksmīgas darījuma noformēšanas tiek novirzīts atpakaļ uz jūsu interneta veikala pasūtījuma apstiprinājuma lapu.

Tirgotājam nekāds risks

Tāpat kā ar citām apmaksas metodēm, nauda pilnā apmērā tev tiek pārskaitīta nākamajā darbdienā. Preču atgriešana procedūra ir tikpat vienkārša kā, ja apmaksa būtu veikta internetbankā. Pilna vai daļēja naudas atmaksa var tikt veikta pa tiešo no veikala vides vai mūsu tirgotāju portālā pie attiecīgā darījuma. Nauda tiek automātiski atmaksāta aizdevējam un līzinga līgums starp pircēju un aizdevēju izbeigts.

Kam šī maksājumu metode ir piemērota

Šī apmaksas metode ir īpaši piemērota, ja tirgojiet elektroniku, mēbeles, atpūtas un hobiju preces, dārza tehniku. Tā ļauj taviem pircējiem norēķināties par pasūtījumu, kas ir vērtībā no 75 – 1399.99 € 3 – 60 mēnešu laikā. Vidējā pirkuma summa izmantojot šo maksājuma metodi parasti ir robežās no 250 – 300 €.

Pieejamie apmaksas veidi

Saviem tirgotājiem piedāvājam vairākas “maksā vēlāk” maksājuma metodes:

Latvija: Bigbank
Igaunija: Indivy pay next month, Indivy 3, Liisi ID
Lietuva: Mokilizingas, Moki 3

Visas “maksā vēlāk” metodes ir iekļautas MakeCommerce pakalpojumu līgumā un atsevišķs līgums ar aizdevēju nav jāslēdz. Maksa par pakalpojumu ir tieši tāda pati kā apmaksai ar internetbankām saskaņā ar mūsu cenrādi, maksājot % par darījumu.