Piedāvā ērtākos un ātrākos norēķinus

Apple Pay ir viens no ērtākajiem veidiem kā klientiem norēķināties par pirkumiem internetā. Maksājuma apstiprināšana ir nepieredzēti ātra – viens skatiens telefonā vai pirksta pieskāriens un maksājums ir veiksmīgi pabeigts! Salīdzinot ar tradicionālajiem bankas maksājumiem, norēķināšanās ar Apple Pay ir līdz pat 3x ātrāka, aizņemot vien dažas sekundes!

Mūsdienīgs norēķinu risinājums, ko novērtē daudzi

Klienti arvien vairāk dod priekšroku Apple Pay – tā lietošanas vienkāršības un drošības funkciju dēļ. Piedāvājot klientiem maksāt ar Apple Pay, Jūs piedāvājat augstākā līmeņa tehnoloģijas un modernu, uz klientu vērstu pieeju. Tas vairo gan klientu uzticību, gan lojalitāti. Maksājumus var apstiprināt iOS ierīcēs (iPhone, iPad), Mac datoros un Apple viedpulksteņos

 

Augstākā līmeņa drošība

Apple Pay ir izstrādāts ar paaugstinātas drošības līdzekļiem, lai aizsargātu gan tirgotājus, gan klientus. Katram darījumam ir nepieciešama klienta autentifikācija, izmantojot biometriskos datus (Face ID, Touch ID) vai drošu PIN kodu, nodrošinot, ka sensitīva maksājumu informācija netiek ne koplietota, ne saglabāta.

Apple Pay darbojas kopā ar karšu maksājumiem

Apple Pay maksājumu pieslēgšana ar MakeCommerce ir ļoti vienkārša. Viss, kas Jums jādara, ir jāpieslēdz karšu maksājumi. Atšķirībā no daudziem konkurentiem, lai izmantotu Apple Pay, Jums nav jāreģistrējas pie papildu pakalpojumu sniedzējiem. Ja Jūsu interneta veikals vēl nepieņem karšu maksājumus, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu atbalsta dienestu, rakstot uz: support@makecommerce.lv.

Biežāk uzdotie jautājumi saistībā ar Apple Pay atrodami šeit.