Preču atgriešana 14 dienu laikā

Interneta veikalā iegādātas preces var atgriezt 14 dienu laikā bez pamatojuma. Tev jābūt izstrādātai procedūrai, kas nosaka, kā pircējam ir jārīkojas, ja tas vēlas atgriezt iegādāto preci. Jāņem vērā, ka preču atgriešana noteiktām kategorijām var sastādīt līdz pat 20 – 30% no kopējiem pasūtījumiem. Būtiski, lai naudas atmaksas process ir vienkāršs un neprasa daudz manuālu darbību. Mēs par to esam parūpējušies, piedāvājot tirgū labāko naudas atmaksu sistēmu.

Atmaksa ar vienu klikšķi

Pēc tam, kad klients būs atgriezis preci, tu varēsi atmaksāt naudu pavisam vienkārši – ar vienu klikšķi sava e-veikala vadības panelī vai mūsu komersantu portālā. Neatkarīgi no tā vai tā ir pilna vai daļēja naudas atmaksa, mēs parūpēsimies ieskaitīt naudu atpakaļ klientam tajā paša vai nākamajā darbdienā. Nav nepieciešams bankā ievadīt klienta maksājuma detaļas un veidot pārskaitījumi, kas rada papildus izmaksas.

Naudas atmaksa bez maksas

Parasti naudas atmaksas izveidošana aizņem darbinieku laiku un bieži vien banka vai maksājumu pakalpojumu sniedzējs pievieno papildu komisiju. Mūsu risinājums atrisina šo, jo atmaksu iespējams veikt ar vienu klikšķi, turklāt bez komisijas maksas.

Atmaksu automatizācija

Ja naudas atmaksu skaits ir ļoti liels, piemēram, tiek pārdoti pārtikas produkti uz svaru un precīzu svaru ne vienmēr varat nodrošināt, tad var automatizēt naudas atmaksu procesu padodot attiecīgu komandu caur API. Iepazīsties ar mūsu API dokumentāciju.