Ērts risinājums dāvanu kartēm

Piedāvāt dāvanu karšu risinājumu var būt sarežģīti un laikietilpīgi. Kniks dāvanu karte ir ārkārtīgi vienkāršs risinājums bez papildu izstrādes vajadzībām. Tā ir patiesi daudzpusīga dāvanu karte, ko var izmantot, lai samaksātu par sev vēlamo pirkumu vai pakalpojumu.

Dāvanu karte kā apmaksas metode

Tirgotājiem Kniks ir viens no piedāvātajiem apmaksas veidiem. Kniks atradīsi e-veikala apmaksas solī blakus citām apmaksas metodēm. Ja nepieciešams, papildus summu var apmaksāt ar citu maksājuma veidu, piemēram, bankas maksājumu, lai ērti pabeigtu pirkumu viegli vienuviet.

Kniks kā mārketinga platforma

Kniks ir arī mārketinga platforma e-veikaliem. Mēs cieši sadarbojamies ar Kniks veikaliem, ievietojot tos Kniks mājaslapā, kā arī sociālo mediju kontos Facebook un Instagram. Organizējam arī dažādus sadarbības projektus.

Informējiet sava interneta veikala apmeklētāju par iespēju pirkuma apmaksai izmantot Kniks dāvanu karti. Uzzini vairāk kā pievienot Kniks dāvanu karti šeit.

Kur iegādāties un kā izmantot dāvanu karti?

Elektronisko dāvanu karti iespējams iegādāties Kniks mājaslapā jebkādā Jūsu izvēlētā summā. To var uzreiz pārsūtīt adresātam ar skaisti noformētu e-pastu vai arī izdrukāt.

Kniks mājaslapā ir arī pastāvīgi atjaunināts veikalu saraksts, kuros var izmantot dāvanu karti.