Viegli pievienot ziedojumu formu Jūsu mājaslapā

Ziedojumu formu var pievienot jebkurai lapai, neatkarīgi no izmantotās platformas. WordPress, Wix, un citas platformas tiek atbalstītas. Formu var izveidot un kodu formas ievietošanai lapā var iegūt mūsu Tirgotāju portālā. Skatīt pamācību formas pievienošanai mājaslapā.

Nosaki ziedojuma summas

Nosaki trīs fiksētas ziedojumu summas vai ļauj izvēlēties summu pašam ziedotājam.

Dažādi projekti un mērķi

Izveido vairākus projektus ar noteiktiem ziedojuma mērķiem, tādējādi precīzi pastāstot, kam konkrētais ziedojums ir paredzēts.

Ziedotāju kontakti

Iegūsti ziedotāju e-pasta adreses. Katrs ziedotājs var atstāt savu e-pasta adresi, kad ziedo naudu. Tādējādi tu vēlāk vari sazināties ar ziedotājiem, lai informētu par ziedojuma projekta aktualitātēm. Tas ļaus izveidot ciešāku saikni ar atbalstītājiem.

Zemākas komisijas

MakeCommerce piedāvā zemākas komisijas ziedojumu pieņemšanai. Sākot ar 1.3% min. 0.15 € par katru ziedojumu, bet ne vairāk kā 1 €.

Strādājošs ziedojumu formas izmēģinājums zemāk.

MakeCommerce ziedojumu formas izmērs ir dinamisks, tas iekļausies vietā, kur to ievietosiet savā lapā. Ja iekļausiet to lapas sadaļā, kura paredzēta saturam, tad tas pielāgosies šis vietas platumam. Ja ievietosiet to tabulā, tad tas pielāgosies tabulas ailes izmēriem. Tāpat adaptīvais dizains pielāgojas lietotāja ekrānam vai tas būtu telefons, planšete vai dators.