Maksājumi no Baltijas un Somijas bankām, Revolut, N26

Internetbanku maksājumi Baltijā un Somijā ir vispopulārākā apmaksas metode, ko veicot pirkumus izvēlas ap 85% pircēju. Mēs piedāvājam apmaksu ar šādām internetbankām:

  • Latvija: Swedbank, SEB, Citadele, Luminor, Revolut, N26
  • Lietuva: Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Šiaulių bank, Revolut, N26
  • Igaunija: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Pocopay, Coop Pank, Citadele, Revolut, N26
  • Somija: Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki, Revolut, N26

Maksājumu ierosināšana un banklink

  • Pēc noklusējuma visiem klientiem tiek aktivizēti internetbanku maksājumi izmantojot maksājuma ierosināšanas pakalpojumu, jo tādējādi spējam nodrošināt zemāku komisiju par maksājumu pieņemšanu.
  • Maksājuma ierosināšana vēl ir salīdzinoši jauns pakalpojums un nereti ir novērotas tehniskas ķibeles banku pusē. Lai nodrošinātu maksājumu pieņemšanu bez pārtraukumiem, mums ar katru banku ir izveidots arī banklink savienojums, kas savu stabilitāti ir pierādījis jau daudzu gadu gaitā.
  • Tehnisku kļūmju gadījumā automātiski pārslēdzam maksājumus no maksājuma ierosināšanas uz banklink.

Ērtāk maksāt

Ja maksājot ar karti parasti nākas meklēt savu maku, kur glabājas karte, tad maksājot ar internetbanku pircējam atliek vien atcerēties savu lietotāja identifikatoru un apstiprināt jau sagatavotu maksājumu ar Smart-ID vai citu savas bankas autorizācijas līdzekli telefonā.

Viens līgums – Viens bankas konts

Lai izmantotu mūsu pakalpojumus nav nepieciešams atvērt papildus kontu. Jūs varat izmantot savu esošo bankas kontu kāda no Latvijas vai Eiropas savienības bankām. Visi saņemtie maksājumi tiks nosūtīti uz Tavu bankas kontu nākamajā darba dienā.