Oficiālie MakeCommerce™ moduļi / spraudņi:

| Populārākā e-komercijas platforma Latvijā!

WooCommerce ir pasaulē populārākā e-komercijas platforma, uz kuras var veidot gan mazus, gan lielus e-veikalus. Ar salīdzinoši nelieliem izdevumiem e-veikalu var izveidot saprātīgā laika periodā, izmantojot pieejamās bezmaksas dizaina tēmas un spraudņus.
Jābūt gatavam tehniskajam darbam e-veikala administrēšanas un izveidošanas gaitā. Ja jums ir kaut nedaudz tehniskas prasmes un zināšanas par mājaslapas uzbūvi, jūs pats varat tikt galā ar galvenajām darbībām. Ja trūkst prasmju un pieredzes, lietderīgi piesaistīt pieredzējušu izstrādes partneri, kas nodrošina e-veikala tehnisko apkalpošanu un atbalstu.

Maksājumi Piegādes metodes Demo Pamācība

Omniva, DPD

Demo veikals

Skatīt

 

Shopify | Sāciet starptautisku e-komercijas biznesu!

Shopify vienmēr ir bijusi viena no vadošajām e-komercijas platformām, un šī platforma pastāvīgi attīstās. Shopify platforma ir izstrādāta tā, lai lietotājs bez tehniskām programmēšanas un dizaina prasmēm varētu pats izveidot savu interneta veikalu. Tā ir mērogojama e-komercijas platforma, kas ļaus attīstīt savu biznesu arī starptautiski.

Maksājumi Piegādes metodes Demo Pamācība

Omniva, DPD

Demo veikals

Skatīt

 

mozello | Sāc pārdot internetā jau šodien!

Mozello ir Latvijā izstrādāta platforma ātrai e-veikala izveidei. Ja vēlies pārbaudīt savu biznesa ideju neieguldot lielus līdzekļus, tad ar ikmēneša maksu šī būs viena no labākajām izvēlēm. Nav nepieciešamas tehniskas zināšanas, lai izveidotu e-veikalu saviem spēkiem. Iekļauj visas e-veikalam nepieciešamās pamatfunkcionalitātes.

Maksājumi Piegādes metodes Demo Pamācība

Omniva, DPD, LP, Venipak, Smartpost

Demo veikals

Skatīt

 

Magento | Vispiemērotākā lieliem tirgotājiem.

Magento ir populāra un novērtēta e-komercijas platforma starp lieliem vairumtirdzniecības uzņēmumiem. Tā ir īpaši piemērota veikaliem, kur pārdoto preču skaits ir ļoti liels un e-veikals darbojas vairākās valstīs.
Tas ir risinājums, kas prasa ieguldījumus, un tā izveidošanā un uzturēšanā ir jāpiesaista zinoši izstrādātāji. Magento ir jaudīga e-komercijas platforma ar daudzām pielāgošanas iespējām. Magento Marketplace ir pieejams liels skaits dažādu paplašinājumu, kas palīdz veidot e-veikalu tieši tādu, kāds nepieciešams. Esam izstrādājuši moduli priekš Magento 2.

Maksājumi Piegādes metodes Demo Pamācība

Omniva, DPD

Demo veikals

Skatīt

 

Citas e-komercijas platformas, kam pieejami spraudņi

Platforma Maksājumi Piegādes metodes Demo Pamācības

prestashop

Omniva

Demo veikals

Skatīt

Opencart

Omniva

Demo veikals

Skatīt

OpenCart modulis tiek piedāvāts esošajā versijā un pagaidām netiks papildus attīstīts, nepietiekoša pieprasījuma dēļ. Izvēloties interneta veikala platformu, iesakām izmantot populārākus un biežāk izmantotus risinājumus.