Atpakaļ uz visiem rakstiem

Kāpēc daudzi izvēlas veidot savu interneta veikalu Shopify platformā?

05.09.2022

Uzsākt savu e-komercijas biznesu ir aizraujoši, ir jāizvēlas uzņēmuma nosaukums, jāizveido logotips un zīmols, kā arī jādomā par mājaslapu. Lai arī sākumā liekas viegli apsvērt visas savas vajadzības, ir svarīgi padomāt arī par uzņēmuma nākotni un to, kas varētu būt nepieciešams vēlāk.

Kas ir e-komercijas platforma?

E-komercijas platforma ir programmatūra, kuru tiešsaistes veikals izmanto, lai apmierinātu visas tirgotāja vajadzības interneta veikala izveidošanai. Šīs vajadzības sevī ietver produktu lapas, informāciju par produktu, atsauksmes, darījumus, pasūtījumu statusu, klientu atbalstu un atgriešanu. Jūsu unikālais biznesa modelis un izaugsmes plāns ir tas, kas palīdz noteikt tieši kāda veida e-komercijas platformu labāk izvēlēties. Garajā izvēļu sarakstā noteikti var nepamanīt atšķirības un līdzības starp dažādām platformām, taču viena no platformām, kas joprojām dominē tirgū ir Shopify.

Interneta veikala izveide Shopify platformā

Shopify ir e-komercijas platforma, kas ļauj uzsākt e-komercijas biznesu bez jebkādām tehniskām zināšanām vai papildu programmēšanas. Tā ir viena no labākajām izvēlēm tiem, kuri vēlas ātri un viegli pārvaldāmu e-veikalu.

Platformā ir dažādi rīki un funkcijas daudzkanālu pārdošanai un dropshipping, ir pieejamas vairāk nekā 100 maksas un bezmaksas lapu dizainu variācijas pēc nozarēm (themes), lai Jūsu veikals varētu sākt darboties uzreiz. Tāpat ir pieejamas daudz jaudīgas lietotnes, kas nemanāmi darbojas kopā ar Shopify, lai nodrošinātu vislabāko iepirkšanās pieredzi.

Plusi:

 • ātri un viegli uzsākt veikala izveidi
 • pielāgojami mājaslapu dizaini pēc nozarēm (themes)
 • kopienas atbalsts
 • iebūvēti praktiski mārketinga rīki
 • pārdod savu produktu/pakalpojumu jebkur pasaulē
 • piekļuve vairāk nekā 6000 lietotnēm, izmantojot Shopify App Store
 • viegli iegūt pielāgotu domēnu
 • mērogojamība – augot pārdošanas apjomiem nenāksies papildu investēt jaudīgākos serveros un uzturēšanā

Mīnusi:

 • Shopify Payments pieejams tikai dažās valstīs
 • Shopify neļauj elastīgi mainīt savus Checkout soļus, tāpēc pirkuma noformēšanu ir sarežģītāk piemērot savām vajadzībām
 • ierobežotas iespējas mainīt/personalizēt lapu dizainus

 

Kā pieslēgt maksājumus savam Shopify veikalam?

Dažiem veikaliem ir iespēja pieslēgt pašu Shopify izveidoto maksājumu sistēmas risinājumu (Shopify Payments), taču tas ir atkarīgs no valsts, kurā darbojaties un, lielākoties, sarakstā ir valstis ārpus Eiropas. Ja veidojat savu interneta veikalu Latvijā, tad noteikti būtu jāizskata MakeCommerce piedāvātais maksājumu risinājums, kas šovasar palika vēl ērtāks. Pagaidām tirgū nav labāka risinājuma priekš Shopify, kas pieņemtu internetbanku maksājumus no populārākajām Baltijas bankām (Swedbank, SEB, Luminor, Citadele) un automātiski reģistrētu sūtījumus pakomātos (Omniva, DPD, Itella SmartPost), kā arī pieņemtu karšu maksājumus no visas pasaules.

Kā pieslēgt maksājumus savam Shopify veikalam mazāk kā 30 minūtēs lasi šeit.

MakeCommerce Tavs maksājumu partneris!

Piesakies tagad un pieņem populārākos maksājumu veidus!

Piesakies bezmaksas konsultācijai