Atpakaļ uz visiem rakstiem

Ziedojumu pieņemšana ar MakeCommerce

16.04.2024

Vai piederat kādai bezpeļņas organizācijai vai fondam? Ja tā, tad šis risinājums ir paredzēts Jums! Bezpeļņas organizācijas nereti vāc ziedojumus savas misijas veikšanai. Lai ziedotāja nauda pēc iespējas vienkāršāk nonāktu pie Jums, MakeCommerce piedāvā tiešsaistes ziedojumu vākšanas formu, kuru varat viegli pievienot savai mājaslapai.

Ziedojumu formu varat pievienot jebkurai lapai, neatkarīgi no izmantotās platformas – WordPress, Wix vai kāda cita platforma. Formu var izveidot un kodu formas ievietošanai lapā var iegūt mūsu Tirgotāju portālā. Skatīt pamācību formas pievienošanai mājaslapā.

Kāpēc izvēlēties MakeCommerce ziedojumu formu?

Ērti: ziedojumu forma atvieglo ziedojumu pieņemšanu bezpeļņas organizācijām un fondiem.

Vienkārši: veidlapu var viegli pievienot jebkurai mājaslapai neatkarīgi no tā, vai tā ir esoša platforma vai īpaši pielāgota mājaslapa.

Lietotājam draudzīgi: pateicoties formas intuitivitātei, ziedošana lietotājam ir ātra un vienkārša.

Viegli pielāgot vajadzībām: veidlapā ziedojamās summas var būt iepriekš noteiktas vai arī ziedotājam var dot iespēju ievadīt vēlamo summu.

Droši maksājumi: MakeCommerce nodrošina ziedojumu drošību, nodrošinot uzticamus maksājumu risinājumus.

Šo vienkāršo pakalpojumu jau izmanto vairākas Latvijā nozīmīgas labdarības organizācijas un iniciatīvas, piemēram, Eņģeļa Pasts, Paēdušai Latvijai, Biedrība Tev, Miljons Sveču u.c.

Uzlabota forma

Nesenais ziedojuma formas papildinājums nodrošina lielāku elastību attiecībā uz to, kāda informācija tiek pieprasīta. Ja vēlaties, formā iespējams paslēpt tādus laukus kā – ziedotāja vārds un uzvārds, personas kods un e-pasts.

Lai to izdarītu, ziedojuma formā ir jāaktivizē atbilstošā izvēles rūtiņa. Noņemot izvēles rūtiņu, ir iespējams atkal padarīt laukus redzamus.

Ziedojuma-forma-izvelne

Personas datu aizsardzība mūsdienās ir ļoti svarīga: šīs izmaiņas palielina klientu drošību un padara formas aizpildīšanu ātrāku.

Lai uzzinātu vairāk par Ziedojumu pieņemšanas formu un pieteiktos pakalpojumam, spiediet šeit.
Ja Jums ir kādi jautājumi par ziedojuma formu, droši sazinieties ar mums: support@makecommerce.lv