Atpakaļ uz visiem rakstiem

Pakomātu piegādes ar MakeCommerce Piegāde+

26.02.2024

MakeCommerce jau vairāk nekā 10 gadus ir vadošais maksājumu pakalpojumu sniedzējs Baltijas valstīs un turpinot uzlabot mūsu pakalpojumu kvalitāti, esam priecīgi paziņot, ka tagad piedāvājam arī pakomātu piegādes! Līdz šim, lai automātiski reģistrētu e-veikala pakomāta sūtījumus Omniva vai Venipack sistēmās, bija nepieciešams atsevišķi slēgt līgumu ar piegādātāju un vienoties par piegādes pakalpojuma cenām. Šobrīd iespējams pieslēgt pakomātu piegādes pa tiešo caur mums un nav nepieciešams atsevišķi slēgt līgumu ar Omniva vai Venipack. Izvēlies pakalpojumu Piegāde+!

Viens līgums un viss nepieciešamais e-komercijai ar vienu partneri

Slēdzot līgumu ar MakeCommerce par pakomātu piegādēm, nodrošinām vienu cenu visiem pakomātu izmēriem sūtīšanai pa Latviju un Baltiju. Visi reģistrētie sūtījumi būs viegli pārskatāmi mūsu Tirgotāju portālā un Jūsu e-veikala platformā tāpat kā līdz šim, kur varēsiet sekot līdzi pasūtījuma statusam, cenām un citām detaļām.

Viens rēķins – viens norēķinu partneris maksājumiem un piegādēm

Izvēloties MakeCommerce Piegāde+, Jums ir lieliska iespēja redzēt visas izmaksas vienuviet – vienā rēķinā. E-maksājumu un piegādes pakalpojumu maksa tiek iekasēta automātiski no Jūsu veikala atlikuma un nav nepieciešams likt atgādinājumus rēķina apmaksai, piemēram, lai netiktu aizkavēts pasūtījuma piegādes process, jo ir aizmirsies apmaksāt atsevišķu rēķinu par piegādes pakalpojumiem.

Viena cena visiem sūtījumu izmēriem – EUR 1.99 sūtīšanai pa Latviju

Fiksē savas ikmēneša izmaksas, noslēdzot līgumu par pakomātu piegādes pakalpojumiem ar MakeCommerce. Pieslēdzot pakalpojumu MakeCommerce Piegāde+, saņem īpašu cenu visiem sūtījumu izmēriem – sūtīšanai pa Latviju sākot no EUR 1.99, bet sūtīšanai pa Baltiju no EUR 3.89, lai vienmēr varat rēķināties, ka Jūsu piegādes izmaksas nepārsniegs prognozētās. Īpaši izdevīgi jaunajiem komersantiem, kad vēl nevarat skaidri prognozēt pasūtījumu apjomus. Skatīt cenas

Piegades_pakomati_MakeCommerce

Ja jau esat MakeCommerce klients un vēlaties aktivizēt Piegāde+ pakalpojumu, ieejiet savā Tirgotāju portāla kontā. Pēc tam izvēlieties sadaļu ‘Iestatījumi’, tad ‘Pakalpojumi’, tad ‘Piegādes starpniecības pakalpojums’ un nospiediet ‘Aktivizēt pakalpojumu’. Tālāk varēsiet iepazīties ar līguma noteikumiem un apstiprināt savu piekrišanu – tas arī viss!

Lai uzzinātu vairāk par to kā pieslēgt MakeCommerce piegādes pakalpojumu ar Omniva savam e-veikalam spied šeit, ja izmanto Shopify vai WooCommerce.

Individuāls cenu piedāvājums tieši Jūsu vajadzībām

Atkarībā no Jūsu e-veikala izmēra un pasūtījumu apjoma, vienmēr piedāvājam īpaši Jums sagatavotu cenu piedāvājumu. Ja sūti vairāk nekā 100 sūtījumus mēnesī atstāj savu kontaktinformāciju zemāk un mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā, lai izteiktu savu piedāvājumu.