Šis modulis pievieno mūsu maksājumu metodes Jūsu WooCommerce veikalam. Ja Jums ir izveidota WordPress lapa un nepieciešams uzinstalēt WooCommerce, lūdzu, sekojiet pamācībai.

WooCommerce instalēšana

  1. Ejiet uz Plugins > Add New
    Plugins
  2. Meklētājā ierakstam WooCommerce un WordPress to parādīs. Atliek tik nospiest Install now.
  3. Nākamajā solī spiežam Activate.
    WooCommerce2
  4. WooCommerce atvērs logu, kur aicinās Jūs aizpildīt visu nepieciešamo informāciju priekš WooCommerce uzstādīšanas. Sākot ar adresi un valūtu kādā pieņemsiet maksājumus. Ja vēlēsieties pieņemt PayPal maksājumus, tad šeit šo iespēju var aktivizēt. Tālāk var aizpildīt informāciju par piegādēm, bet ieteiktu daudz netērēt laiku uz šo, jo to visu pēc tam varēsiet izdarīt / izmainīt iekš WordPress WooCommerce settings.
    woocommerce setup
  5. WooCommerce piedāvās uzreiz instalēt WordPress Storefront tēmu, kas deaktivizēs default WordPress lapu un uzinstalēs WooCommerce internetveikalu, ko arī izvēlamies šī apraksta nolūkā. Automated Taxes ir vairāk US tirgum un MailChimp ir labs un populārs e-pastu sūtīšanas provaiders, ko iespējams pēc nepieciešamības pievienot arī vēlāk.
    Storefront
  6. Tālāk WooCommere piedāvā piestrādāt pie veikala dizaina un ievietot dažus parauga produktus. Ko mēs arī izvēlamies spiežot uz Let’s go!
    shop set
  7. Šajā brīdī mums ir izveidots interneta veikals ar dažiem parauga produktiem un varam ķerties pie MakeCommerce maksājuma moduļa uzstādīšanas.
    Shop

MakeCommerce moduļa instalēšana

Lai varētu sākt izmantot mūsu pakalpojumus Jums ir jāaizpilda pieteikums. Pieteikumā prasītā informācija mums ir nepieciešama, lai izveidotu Jums kontu, kuru saskaņot ar sadarbības bankām un uz kura pamata izveidot līgumu. Ņemiet vērā, ka Jūsu veikalam jāatbilst šādām prasībām brīdī, kad uzsāksiet maksājumu pieņemšanu. Ja sākotnēji Jūsu veikals neatbilst visām prasībām mēs tik un tā Jums varam pieslēgt testa kontu, lai Jūs izstrādes gaitā variet pamēģināt mūsu pakalpojumus un pielāgot risinājumu pēc savām vajadzībām.

  1. Ejam atkal uz Plugins > Add New kā jau to darījām ar WooCommerce un šoreiz iekš meklēšanas ierakstam MakeCommerce un tiks piedāvāts instalēšanai mūsu izstrādātais gatavais modulis. Spiežam Install Now.
    makecommerce
  2. Tālāk spiežam Activate, lai aktivizētu moduli.
    MakeCommerce modulis
  3. Pie Installed Plugins atrodam MakeCommerce for WooCommerce un spiežam uz API Settings, lai pabeigtu konfigurāciju un savienotos ar MakeCommerce maksājumu sistēmu.
    API
  4. Lai izveidotu pieeju MakeCommerce ir jāievada Jūsu API identifikātori: Shop ID, Secret Key un Publishable key.
    Tos visus Jūs atradīsiet ielogojoties savā MakeCommerce tirgotāja profilā sadaļā Settings > API.
    API
    API MK
  5. Nedaudz zemāk pie tā paša MakeCommerce moduļa Jums ir iespēja aktivizēt arī Omniva kurjerpiegādes un piegādes uz pakomātiem. Ja esiet esošs Omniva klients un jau izmantojat Omniva pakalpojumus, tad būs iespēja izmantot esošā līguma pieejas.
    Omniva piegādes
  6. Tālāk ejam uz WooCommerce > Settings > Payments, kur atrodam MakeCommerce maksājumu veidu nospiežot bultiņu uz augšu mēs varam mainīt piedāvāt maksājumu veidu secību, pēc tam spiežam Enabled. Caur Set up mēs varam nedaudz pielāgot MakeCommerce sadaļu savām vajadzībām.
    maksājumu metodes
  7. Set up sadaļa varam veikt sekojošas darbības:Aktivizēt vai atslēgt MakeCommerce maksājumus ar vienu klikšķi;
  • Iespējot MakeCommerce kā izvēlēto maksājumu metodi;
  • Pielāgot nosaukumu, kas parādas virs maksājumu sadaļas, ja izmantojat tikai internetbanku maksājumus vai tikai karšu pieņemšanu;
  • Izvēlēties starp 3 lielumiem priekš internetbanku logo, lai labāk saderētos ar Jūsu dizainu. Šajā piemērā izvēlamies Small;
  • Slēpt valsts karogu, ja piedāvājat tikai vienas valsts maksājumus, kā tas ir šajā piemērā;
  • Nodefinēt secību kā internetbanku maksājumu metodes tiks parādītas, ja vēlaties kādu no bankām norādīt kā pirmo;
  • Aizpildīt karšu maksājumu logu ar klienta datiem, lai klientam viss nebūtu jāvada vairāks reizes. Šajā piemēra neizmantojam karšu pieņemšanu, tāpēc šis nav atzīmēts;
  • Jūs jebkurā brīdī variet pieslēgt / atslēgt papildu maksājumu metodes, ja rodas tāda nepieciešamība, tad kad MakeCommerce Jums būs tās aktivizējis, tad Jums atliks tikai nospiest Update, lai tās parādītos maksājumu sadaļā pie apmaksas klientiem.

Set up MK

Maksājumi interneta veikalā

  1. Pēc tam, kad ir saglabātas visas nepieciešamās izmaiņas Jūs MakeCommerce apmaksa ar populārāko internetbanku savienojumiem ir pieejama internetveikalā izvēloties preci, pievienojot to iepirkumu grozam un nospiežot uz Checkout.
    Apmaksas veidi
  2. Izvēlamies banku un veicam apmaksu. Jūs klients tiks aizvirzīts uz internetbankas apstiprinājuma logu kā jau tas ir ierasts ar internetbanku maksājumiem. Pēc apmaksas Jūs klients tiks novirzīts atpakaļ uz Jūsu internetveikalu, kur parādīsies informāciju par Jūsu klienta pasūtījumu.
    pasūtījums
  3. Visi veiktie pirkumi parādīsies iekš standarta WooCommerce funkcionalitātes Orders.
    Pasūtījuma detaļas
  4. Tāpat pirkumu maksājumus Jūs varēsiet ērti pārraudzīt savā MakeCommerce tirgotāja profilā.
    maksājumu platforma

 

Kā pievienot MakeCommerce Piegāde+ pakalpojumu?

  1. Veikala administrācijas panelī izvēlieties sadaļu ‘Settings’ un augšējā rīkjoslā izvēlieties ‘Shipping’, turpat rindiņā zemāk redzēsiet sadaļu iezīmētu ar zilu, izvēlieties ‘Omniva parcel Machine (MCI)’ lai aktivizētu izvēlēto pakomātu piegādes servisa veidu.

MK_shipping+_woocommerce

2. Tālāk redzēsiet, ka daudzi lauki aizpildās jau automātiski, tā tos arī atstājiet, bet pievērsiet uzmanību instrukcijā redzamajām vietām (iezīmētas ar sarkanu). Sadaļā API access for Omniva no piedāvātās izvēlnes izvēlamies ‘use MakeCommerce transport mediation service’. Tālāk sadaļā Return address aizpildām laukus, ievadot Jūsu uzņēmuma informāciju, kontaktus un adresi gadījumā, ja prece tiek atgriezta. Apstiprinām izmaiņas nospiežot ‘Save changes’.

MK_shipping+_woocommerce_omniva

Naudas atmaksa klientam ar vienu klikšķi

  1. Naudas atmaksa ir būtiska internetveikalu funkcionalitāte, jo iepērkoties attālināti klientiem ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā, kas nozīmē, ka preces atgriešana ir ne parāk reta paradība, īpaši interneta veikaliem, kas tirgo apģērbus. Ar mūsu moduli Jūs to varat izdarīt turpat internetveikalā ar vienu klikšķi ieejot konrētā pasūtījumā. Spiežam uz Refund.
    atmaksa
  2. Pie Refund amount ierakstām summu, ko vēlamies atmaksāt un spiežam Refund via MakeCommerce.
    Naudas atmaksa
  3. Atmaksa ir veikta, ko Jūs varat redzēt pie konkrētā pasūtījuma kā arī savā MakeCommerce tirgotāja profilā.
    tirgotāja profils atmaksa

Pievienot kartes skatu pakomātu izvēlei

Līdz ar MakeCommerce moduļa versijas 3.2.2 izlaišanu esam iekļāvuši funkciju, kas ļauj iespējot kartes skatu izvēloties pakomātu. Lai to iespējotu, nepieciešams no Google saņemt API atslēgu. Izmantojot šo funkciju, klienti var redzēt kartē un izvēlēties, uz kuru pakomātu nepieciešams veikt piegādi un vairs nav jāmeklē no pakomātu saraksta (šī funkcija būs saraksta papildinājums, bet to neaizstās). Karte var palīdzēt klientiem ātrāk atrast tuvākos pakomātus.

Ģeokodēšanu var arī iespējot, lai ņemtu klienta ievadīto adresi un izmantotu to, lai orientētu karti ap šo rajonu. Kopumā šīs funkcijas mērķis ir padarīt pakomātu izvēles procesu lietotājam draudzīgāku.

Izmaksas

Pašlaik Google katram lietotājam katru mēnesi piedāvā bezmaksas kredītu 200$ vērtībā. Plašāku informāciju par Google API cenām var atrast šeit: https://mapsplatform.google.com/pricing/. Tāpēc, ja ikmēneša pieprasījumi nepārsniedz 200$, šī funkcija būtībā ir bezmaksas.

API atslēgas

Apmācību API atslēgu izveidei un to nodrošināšanai var atrast, izmantojot šo saiti: https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/get-api-key.

Drošība

Pašlaik mūsu modulis iesaka izmantot divas dažādas API atslēgas, lai ielādētu karti un izpildītu ģeokodēšanas pieprasījumus. Tāpēc, lai nodrošinātu, ka API atslēga, kas tiek izmantota, lai inicializētu karti, varētu būt saistīta un ierobežota ar Jūsu domēnu, lai neviens cits nevarētu izmantot šo API atslēgu savā vietnē. Tā kā karte ir ielādēta ar Javascript, API atslēgu var atrast starp lapas elementiem un tāpēc tā ir publiska. Var iestatīt arī ikdienas vai mēneša ierobežojumus, lai izvairītos no jebkādām ļaunprātīgām darbībām, piemēram, mēģināt izveidot pēc iespējas vairāk pieprasījumu, lai palielinātu rēķinu.

Ģeokodēšanai izmantotā API atslēga nebūs publiska un tiek saglabāta WordPress datu bāzē. Visi ģeokodēšanas pieprasījumi tiek veikti servera pusē un API atslēga nav redzama nevienam, atšķirībā no API atslēgas kartes inicializēšanai.

Abām funkcijām var izmantot tikai vienu API atslēgu, taču tādā gadījumā domēna ierobežojumus nevar izmantot. Tas nozīmē, ka API atslēgu var ļaunprātīgi izmantot kāds cits un tāpēc šī prakse nav ieteicama.

Lai veiksmīga tirdzniecība tiešsaistē!