Atpakaļ uz visiem rakstiem

MakeCommerce jauns CEO

16.11.2022

Baltijas valstu vadošajam maksājumu pakalpojumu nodrošinātājam – MakeCommerce (Maksekeskus AS) ir jauns vadītājs. Latvijas filiāles vadītājs Ivars Erdmanis pārņems pienākumus no līdzšinējā CEO Art Lukas, kurš turpinās darbību uzņēmuma valdē.

Aktīvu darbību MakeCommerce uzsāka Igaunijā pirms 10 gadiem. Art Lukas uzņēmumu vadīja pēdējos 7 gadus, kuru laikā uzņēmums ir veiksmīgi paplašinājies Latvijas un Lietuvas tirgos, piedāvājot modernus maksājumu risinājumus un vērtīgus papildpakalpojumus dažādu lielumu tirgotājiem. Pavisam nesen MakeCommerce papildināja savu pakalpojumu klāstu piedāvājot saviem klientiem norēķinu termināļus fiziskiem veikaliem, apvienojot zem viena jumta gan e-veikalu, gan klātienes veikalu maksājumus.

“Pēdējo 7 gadu laikā MakeCommerce ir piedzīvojis milzīgu izaugsmi, attīstoties no start-up līdz stabilam un rentablam uzņēmumam,” sacīja Arts Lukas. “Uzņēmumam ir komandas trīs valstīs, spēcīgs vadītājs no banku sektora un papildus minētajiem galvenajiem tirgiem mēs darbojamies arī Somijā un Zviedrijā.”

Art Lukas piebilst, ka, lai gan MakeCommerce/Maksekeskus sākotnēji bija tikai uz Igauniju orientēts uzņēmums, pēdējos gados ir atrastas daudzas izaugsmes iespējas Latvijā un Lietuvā. “Tāpēc arī esam piesaistījuši cilvēkus, kuri labāk pārzina šos tirgus. Ar optimismu raugos uz vadības grožu nodošanu ilggadējam kolēģim Ivaram, kurš uzņemsies vadīt tālāko uzņēmuma attīstību.”

Ivars Erdmanis jau ilgus gadus vadījis MakeCommerce darbību Latvijā un ir gatavs jaunajam izaicinājumam. “Esmu lepns par to, ko līdz šim esam sasnieguši. Mums ir talantīga un mērķtiecīga komanda, kas piedāvā saviem klientiem kvalitatīvus maksājumu risinājumus un papildu pakalpojumus gan e-komercijai, gan tagad arī klātienes veikaliem. Ar lielu apņēmību raugos vadīt uzņēmumu nākamajā izaugsmes fāzē,” sacīja Ivars Erdmanis, kurš MakeCommerce CEO amatu uzsāka 12. novembrī.

Šī gada jūlijā Luminor pabeidza darījumu, kurā iegādājās 99% Maksekeskus AS akciju. Sadarbība ar Luminor ļauj uzņēmumam ātrāk attīstīties ārvalstu tirgos, galvenokārt, izmantojot Luminor tīkla un klientu bāzes atbalstu Latvijā un Lietuvā. MakeCommerce/Maksekeskus turpina darboties kā neatkarīgs uzņēmums Luminor grupas ietvaros.