Atpakaļ uz visiem rakstiem

Visi maksājumu veidi – vienā risinājumā! MakeCommerce sāk piedāvāt POS terminālus

02.11.2022

Pieņem maksājumus savā interneta veikalā un klātienes veikalā ar vienu maksājumu partneri! No novembra MakeCommerce saviem klientiem sāk piedāvāt POS terminālus maksājumu pieņemšanai klātienes veikalos, tādējādi, nodrošinot pilnīgāko maksājumu pakalpojumu klāstu visām Jūsu biznesa vajadzībām.

Veikala un interneta veikala maksājumi – viss zem viena jumta

MakeCommerce jau 10 gadus ir vadošais e-veikalu maksājumu risinājumu nodrošinātājs Latvijā un Baltijas valstīs. Tagad, sperot lielu soli uz priekšu, papildus e-veikalu risinājumiem piedāvājam POS norēķinu termināļus fiziskiem veikaliem. Šī ir laba ziņa īpaši tiem tirgotājiem, kuriem ir gan e-veikals, gan fizisks veikals – visi darījumi zem viena jumta – nozīmē vieglāku biznesa pārvaldi un efektīvākus darba procesus.
Pieteikties POS terminālam var arī bez interneta veikala, vienkārši noslēdzot līgumu ar MakeCommerce.

Peļņas pārskatīšana vēl nekad iepriekš nav bijusi tik ērta

Visas transakcijas vienā bankas kontā. MakeCommerce saviem klientiem piedāvā ērti pārskatāmas transakcijas Tirgotāju portālā. Konta izraksti, atskaites, dienas ieņēmumi, pārdošanas tendences un daudz kas vēl – tas viss tagad pieejams vienuviet.
”Gan starp mūsu esošajiem, gan topošajiem klientiem ir daudz uzņēmumi, kuriem bez e-veikala ir viens vai divi klātienes veikali. Piedāvājot POS termināļus papildus populārākajiem e-veikala norēķinu veidiem, mēs tirgotājam nodrošinām pilnīgu risinājumu maksājumu saņemšanai un pārvaldīšanai” sacīja MakeCommerce izpilddirektors Arts Lukas. Tā kā visi maksājumi notiek caur MakeCommerce risinājumu, tirgotājam vienmēr ir labs pārskats par saņemtajiem maksājumiem un viņš var viegli atšķirt e-veikala darījumus no parasta veikala darījumiem. Ikdienas izmaksas ietver gan e-veikalu, gan tradicionālos darījumus. Arī grāmatveža ikdienas darbs kļūst vienkāršāks, jo gan e-veikala, gan klātienes maksājumi tiek aprēķināti vienuviet, caur vienu pakalpojumu sniedzēju. Tas attiecas arī uz pārskatu iesūtīšanu grāmatvežiem, tādējādi procesu padarot ātrāku un efektīvāku.

Seko līdzi tam cik pelni un ātri pārskati visas transakcijas vienā kontā

Ja iepriekš ir bijis jāpārslēdzas starp vairākiem bankas kontiem, lai iegūtu pilnīgu pārskatu par ieņēmumiem vai, izvēloties POS termināli, ir bijis jāatver jauns bankas konts konkrētajā bankā, tad MakeCommerce klientiem konts var būt jebkurā bankā, izvēloties mūsu POS termināli. Pirkuma transakcija būs redzama Tirgotāju portālā jau nākamajā dienā, bet naudas izmaksas uz Jūsu kontu nodrošinām divu darba dienu laikā.
”Lielai daļai vadošo e-komercijas biznesu šobrīd jau ir attīstīts daudzkanālu bizness ar vairākiem pārdošanas kanāliem. Šai tendencei sāk sekot arī mazāki uzņēmumi, kas vēlas nostiprināt klientu lojalitāti, piedāvājot iegādi gan e-kanālos, gan klātienes veikalos. Daudzkanālu biznesa izstrāde ir vieglāka un uzticamāka, ja tirgotājam ir viens spēcīgs maksājumu risinājumu partneris, kurš var visu nodrošināt” Arts Lukas.

Bezmaksas piegāde un POS apmācības

MakeCommerce sadarbībā ar Worldline saviem klientiem piedāvā bezmaksas terminālu piegādi un POS apmācības, kā arī vienmēr atsaucīgu klientu atbalsta servisu. Pieteikties mūsu POS termināļiem var arī bez e-veikala, vienkārši noslēdzot līgumu ar MakeCommerce.

Ja jau esat mūsu klients un vēlaties pieteikties POS maksājumu terminālim, sazinieties ar mūsu klientu atbalsta speciālistu.
Ja vēl neesat MakeCommerce klients, lūdzu, aizpildiet pieteikumu un mūsu speciālists ar Jums sazināsies tuvākajā laikā.

MakeCommerce Tavs maksājumu partneris!

Pieteikties POS terminālim!

Pieteikties bezmaksas konsultācijai