Atpakaļ uz visiem rakstiem

Vebinārs | Viesnīcu rezervāciju sistēmas Baltijā

21.02.2023

5. aprīlī, plkst. 10:00, tiksimies, lai pastāstītu vairāk par Bookvisit rezervāciju sistēmu un MakeCommerce maksājumu risinājumiem.

Ērta rezervēšanas sistēma ļauj ceļotājiem rezervēt viesnīcas numurus Jūsu mājaslapā. Apskatīsim praktiskus piemērus kā darbojas tiešsaistes rezervēšana Baltijā un kā to vienkārši apvienot ar MakeCommerce maksājumiem, lai nodrošinātu Jūsu klientiem ērtu rezervācijas un norēķināšanās pieredzi, savukārt, Jums būtu ērti pārvaldīt rezervācijas pieteikumus, naudas plūsmu un gatavot grāmatvedības atskaites. Jūsu un klientu ērtībai MakeCommerce piedāvā drošus internetbanku norēķinus Baltijā, karšu maksājumus no visas pasaules un arī POS klātienes norēķinu termināļus.

Vebinārā ar savu pieredzi dalīsies Baltijas valstu Bookvisit vadītājs Māris Lastovskis un MakeCommerce mārketinga un pārdošanas vadītājs Kuldar Kullasepp un tirdzniecības pārstāve Kristīne Romanova.

Vebinārā saņemsiet atbildes uz šādiem jautājumiem:

10:00 – 10:30

  • Kas ir BookVisit un kā tā darbojas?
    Īsumā par Visit Group un kāpēc būtu jāizmanto rezervācijas sistēma mājaslapā. Apskatīsim tiešās rezervēšanas priekšrocības un BookVisit sniegtās iespējas. Pārskatīsim kā labāk veidot viesnīcas cenu un piedājuma politiku, apmaksas politiku, kā arī mārketinga un analīzes sniegtās iespējas.

10:30 – 10:50

  • Kas ir MakeCommerce un kā izmantot Tirgotāju portālu?
    Pastāstīsim par MakeCommerce maksājumu risinājumiem un kādas apmaksas metodes piedāvājam. Kā vienkārši integrēt apmaksas moduli savā mājaslapā un kā izmantot Tirgotāju portālu savā labā, lai ātri un ērti gatavotu grāmatvedības atskaites un pārskatītu naudas plūsmu.

10:50 – 11:00

  • Jautājumi un atbildes

Dalībai vebinārā var reģistrēties aizpildot formu zemāk vai spiežot uz pogas. Dalība ir bezmaksas. Vebinārs notiks angļu valodā.

Pieteikties vebināram!