Atpakaļ uz visiem rakstiem

Tagad esam pieejami arī WIX!

27.10.2023

Esam priecīgi paziņot – MakeCommerce maksājumu risinājums tagad ir pieejams Wix!

Lielākā daļa iedzīvotāju Latvijā dod priekšroku norēķināties ar internetbankas maksājumiem, un tāpēc Wix tirgotājiem līdz šim lielākais šķērslis bija internetbankas maksājumu pieņemšanas trūkums. Tagad tikai ar dažiem klikšķiem Jūs varat pievienot savam e-veikalam maksājumu pieņemšanu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas bankām. Turklāt klienti var arī ērti norēķināties ar MasterCard un Visa kartēm kā arī Revolut un N26 maksājumiem.

MakeCommerce ir pirmais maksājumu risinājumu nodrošinātājs Baltijā, kam ir ērts un vienkārši savienojams modulis ar Wix. Maksājumu pieņemšanai nav nepieciešamas nekādas starpsaites vai papildu rīki. Izmantojot gatavu moduli, integrācija nodrošina uzticamu risinājumu, lai Jūs varētu koncentrēties uz vissvarīgāko – klientu un pasūtījumu apkalpošanu.

Papildus maksājumu pieņemšanai MakeCommerce tirgotāji var izmantot bezmaksas naudas atmaksu. Ja klients ir atgriezis preci, daļēju vai pilnu naudas atmaksu var apstrādāt tieši Wix internetveikalā vai mūsu Tirgotāju portālā. MakeCommerce veic naudas atmaksas bez pakalpojuma maksas.

Uzzini vairāk par integrāciju šeit.

 

MakeCommerce – Tavs maksājumu partneris!