Atpakaļ uz visiem rakstiem

Shopify modulis tagad ļauj pievienot arī pakomātu piegādes

05.02.2020

Esam atjaunojuši savu moduli priekš Shopify un tagad tas bez internetbanku un karšu maksājumiem ļauj pievienot arī pakomātu piegādes izvēli un citus piegādes veidus. Shopify interneta veikala izveides gaitā vairs nav nepieciešams uzstādīt vairākus moduļus, lai nodrošinātu maksājumus un piegādes. Piegādes metodi veikala klients var izvēlēties pirms maksājumu veikšanas MakeCommerce apmaksas lapā un pēc veiksmīgas apmaksas tas tiks novirzīts uz Shopify pasūtījuma apstiprinājuma lapu.

Simple checkout

Kā šīs strāda var pamēģināt mūsu Shopify demo veikalā mcdemo2019.myshopify.com/

Pamācība kā Shopify aktivizēt pakomātu piegādes

Galvenās izmaiņas un iespējas atjaunotā Shopify modulī

 • Iespēja pievienot piegādes veidus atkarībā no valsts:
  • Omniva pakomāti (Igaunija, Latvija, Lietuva);
  • DPD Pickup tīkls (Igaunija, Latvija, Lietuva, Somija, Zviedrija);
  • Itella SmartPOST pakomāti (Igaunija, Somija);
  • Kurjers (Igaunija, Latvija, Lietuva, Somija, Zviedrija);
  • Saņemt veikalā (Igaunija, Latvija, Lietuva, Somija, Zviedrija);
 • Iespēja noteikt atsevišķu maksu katram no piegādes veidiem;
 • Pirkuma noformēšana standarta maksājuma loga vietā notiks vienkāršotajā Simple Checkout logā.

Kā organizēt piegādes Shopify un naudas atmaksu?

Kādus piegādes veidus pievienot Jūs variet izvēlēties atkarībā no savām un jūsu klienta vajadzībām. Ja Jums jau ir esošs līgums ar Omniva, tad noteikti vēlēsieties pievienot Omniva pakomātu piegādes izvēlni. Pēc tam, kad klients būs izvēlējies pakomātu uz kuru saņemt pasūtījumu un būs veicis apmaksu, Jūs sava interneta veikala panelī pie pasūtījuma detaļām redzēsiet klienta izvēlēto pakomātu. Tālāk jau variet veidot sūtījumu Omniva pašapkalpošanās vidē uz norādīto pakomātu. Tāda pati kārtība, ja vēlaties izmantot Shopify un DPD Pickup tīkla pakomātu piegādes. Attiecībā uz kurjera piegādēm Jums ir brīva izvēlē kādus kurjera pakalpojumus izmantot, jo klientam izvēloties Kurjeru kā piegādes veidu tiks prasīts ievadīt adresi uz kuru veikt piegādi.

Tā kā mūsu Shopify risinājums ir veidots tā, ka pakomātu piegādes tiek izvēlētas ārpus Shopify mūsu Simple Checkout apmaksas lapā, tad piegādes maksa nav ietverta kopējā summā, kas tiek uzrādīta klientam nosūtītajā pasūtījuma apstiprinājuma e-pasta ziņā, kas tiek izsūtīta uzreiz pēc apmaksas. Mūsu ieteikums ir pielāgot Shopify pasūtījuma apstiprinājuma e-pasta ziņu minot, ka izvēlēto piegādes veidu iespējams redzēt klikšķinot uz saites “View your order” šajā pašā e-pastā.

Vēl viena svarīga lieta, ko vēlējāmies saglabāt līdz ar piegādes pievienošanu savā risinājumā ir naudas ātras naudas atmaksas Shopify vidē. Lai to varētu nodrošināt mūsu risinājums veido divus pasūtījumus Shopify vidē katra klienta veiktajam pasūtījumam. Viens ir galvenais pasūtījums par iegādātā produkta summu un detaļām, un otrs, kas ietver maksu par piegādēm. Šis otrs piegādes pasūtījums satur atzīmi “API-SHIPPING” un tā to iespējams filtrēt no atskaitēm. No klienta skatu punkta nekas nemainās, jo maksājums tiek pieņemts vienā maksā un klients saņem vienu pasūtījuma apstiprinājuma e-pasta ziņu. Veicot naudas atmaksu Shopify vidē būs iespējams veikt atmaksu preces cenai un atsevišķi piegādes cenai un nauda tiks atgriezta uz klienta kontu vai karti no kuras apmaksa tika veikta. Atgādinam, ka naudas atmaksa ar mūsu risinājumu ir bez maksas.

Ja rodas papildu jautājumi vai nepieciešama palīdzība, lūdzu, sazinieties ar mūsu klienta atbalstu support@makecommerce.lv

Pamācība kā Shopify aktivizēt pakomātu piegādes