Atpakaļ uz visiem rakstiem

JAUNUMS! Pieņem maksājumus savā telefonā

20.09.2023

Pieņemiet karšu maksājumus un mobilos bezkontakta maksājumus savā veikalā vai izbraukuma laikā. Jaunā MakeCommerce POS lietotne piedāvā ērtu norēķinu risinājumu Jūsu veikalam vai sezonas biznesam, piemēram, tirdziņiem, koncertiem utml. Pārvērtiet savu Android viedierīci par maksājumu termināli un ērti izmantojiet visur, kur darbojas Jūsu uzņēmums ar MakeCommerce POS!

MakeCommerce-POS-app

Maksājumu pieņemšana ar Android tālruni vai planšeti ir pavisam vienkārša. Tālrunī atveriet MakeCommerce POS aplikāciju, ievadiet maksājuma summu un palūdziet klientam pielikt bankas karti netālu no tālruņa NFC uztvērēja. Norēķiniem varat izmantot arī tālruni, pulksteni vai citu viedierīci. Kad maksājums bijis veiksmīgs, klients var saņemt čeku, noskenējot QR kodu vai izvēlēties čeku saņemt uz e-pastu. Lietojumprogramma reģistrē visus darījumus un tos ir ērti pārskatīt turpat lietotnē.

Lai pieņemtu maksājumus ar viedierīci, Jums ir jāparaksta līgums ar mums. Tālāk lejupielādējiet savā ierīcē bezmaksas mobilo aplikāciju MakeCommerce POS un pieņemt bezkontakta maksājumus jebkurā laikā un vietā. Lietotni verificē Visa un MasterCard un tā ir droša gan tirgotājam, gan klientam.

Piesakies tagad un līdz šī gada beigām vari izmantot MakeCommerce POS mobilo aplikāciju pilnīgi bez maksas! Nekādas ikmēneša nomas maksas un līdz gada beigām 0€ komisijas maksa!