Atpakaļ uz visiem rakstiem

JAUNUMS! Esam ieviesuši arī N26 maksājumus!

05.04.2023

Kārtējo reizi ir paplašinājies MakeCommerce piedāvāto norēķinu veidu klāsts. Ja gada sākumā MakeCommerce klientu interneta veikaliem tika pievienota iespēja norēķināties ar Revolut, tad tagad esam priecīgi paziņot, ka būs pieejami norēķini arī ar populāro mobilo banku N26.Revolut_N26_maksajumi

N26 ir pirms desmit gadiem Vācijā dibināta jaunās paaudzes mobilā banka, kas piedāvā ikdienas banku darbības pamatpakalpojumus (bankas kontu, ātrus starptautiskos pārskaitījumus utml.)

N26 maksājumus varēs pieņemt visi tirgotāji, kas ir MakeCommerce klienti. Līdzīgi kā Revolut, apmaksas veids automātiski parādīsies pie Jūsu apmaksas veidiem.

Veikali, kas integrēti ar MakeCommerce moduļiem, tiks automātiski atjaunināti un Jums nav jāveic nekādas darbības, bet, ja izmantojat WooCommerce moduli, lūdzu, nospiediet moduļa Update. Ja Jūsu veikalā tiek izmantota pielāgota integrācija, bet apmaksas metodes tiek rādītas automātiski no mūsu API, Jums nav jāveic nekādas darbības. Ja Jūsu veikalā apmaksas metodes ir iepriekš iestatītas statiski – lūdzu, veiciet nepieciešamās izmaiņas.

MakeCommerce Tavs maksājumu partneris!

Piesakies tagad un pieņem populārākos maksājumu veidus!