Atpakaļ uz visiem rakstiem

POS terminālis 1 mēnesi bez maksas

30.06.2023

POS

Tikai jūlijā – piesakies POS terminālim un pirmo mēnesi nemaksā neko – 0€ komisijas maksa un 0€ nomas maksa!*

Atstāj savu kontaktinformāciju un mēs ar Jums sazināsimies, lai piedāvātu risinājumu tieši Jums! Ātri reaģējot, terminālis var būt Jūsu veikalā jau dažu dienu laikā.

POS_terminali

Termināļi dažādām vajadzībām

Atbilstošu maksājumu karšu termināli var atrast gan stacionārā, gan pārnēsājamā versijā, gan arī tādu, kas savienojams ar kases sistēmu.

Ja tirgotājam ir neliels veikals, tad lieliski piemērots ir atsevišķs stacionārais terminālis, kuru ir ļoti viegli lietot. Nepieciešams tikai galds, kur novietot termināli un pieņemt maksājumus no klientiem. Piemēram, tirdziņu, kafejnīcu un pop-up veikalu īpašniekiem piemēroti ir pārnēsājamie termināļi ar akumulatoriem, kurus var ērti pārvietot un pieņemt maksājumus jebkurā vietā, kur darbojas mobilais tīkls.

Gan stacionāros, gan pārnēsājamos termināļus ir iespējams savienot ar kases sistēmu, kas nozīmē, ka nav nepieciešams manuāli ievadīt maksājama summu terminālī, bet tā tiek nodota automātiski no kases sistēmas. MakeCommerce termināļi ir savienojami ar vispopulārākajām kasu sistēmām.

0 eiro ikmēneša nomas maksa

Vairums pakalpojumu sniedzēju parasti piemēro ikmēneša nomas maksu par maksājumu karšu termināli, kas jāmaksā papildu komisijām par veiktajiem darījumiem. Turklāt šī nomas maksa attiecas uz katru termināli atsevišķi. Tirgotājs, kuram ir pieci termināli, potenciāli var ietaupīt jau aptuveni tūkstoš eiro gadā.

Vienkāršība un pieejamība ik uz soļa

MakeCommerce vienmēr rūpējas par vienkāršību, ņemot vērā tirgotāju dažādās vajadzības. Tā kā MakeCommerce termināļiem nav ikmēneša nomas maksas, tad visi termināļi ir pieejami ar vienādiem nosacījumiem.

Arī ikdienas sadarbība ar MakeCommerce ir vienkārša un ērta. Piemēram, termināļu darījumu apkalpošanas maksas tiek automātiski aprēķinātas no saņemtajiem maksājumiem, tāpēc nav nepieciešams atsevišķi maksāt rēķinu par pakalpojumiem katru mēnesi.

Ne mazāk svarīga ir pakalpojuma nodrošinātāja pieejamība. Komunikācija ar MakeCommerce ir ātra. Piemēram, ja klients sūtījis ziņu 8:00 no rīta, problēma parasti tiek atrisināta līdz tās pašas dienas pulksten 9:00.

Turpiniet izmantot savu esošo banku

POS maksājumu termināļu tirgus ir banku dominēts, kur novērojams, ka termināļu ieviešana parasti prasa arī konta atvēršanu konkrētajā bankā un papildus bankas pakalpojumu izmantošanu.

MakeCommerce termināļu izmantošanai šādu prasība nav. Varat droši turpināt izmantot savu izvēlēto banku un izmaksu par pieņemtajiem maksājumiem  veiksim jūsu izvēlētajā bankas kontā.

Patiesa sinerģija ar e-veikalu

MakeCommerce kā vadošais e-veikalu maksājumu risinājumu sniedzējs ir radījis unikālu sinerģiju starp termināļiem un e-veikalu. Tirgotāji, kuri pārdod preces gan klātienes veikalos, gan interneta veikalos, var apvienot visus darījumus vienā vietā. Tas nozīmē, ka tirgotājam ir viens profils MakeCommerce, kur viņš varēs pārskatīt gan e-veikala, gan klātienes veikala maksājumus, un izmaksas tiks veiktas uz vienu kontu, kas ievērojami vienkāršo grāmatveža darbu – nav vajadzības uzraudzīt ienākošos maksājumus un pārslēgties starp dažādiem kontiem. Valts Zutis, ”reDevice” īpašnieks, stāsta, ka šogad viņi ir kļuvuši par MakeCommerce klientu, izmantojot gan maksājumu termināļus, gan interneta veikala maksājumu pieņemšanu. Mēs kā startups vienmēr meklējam gan izdevīgākos, gan mūsu klientam, gan mums pašiem ērtāk lietojamos risinājumus. Iespēja sagatavot maksājuma saiti, ko nosūtīt klientam par papildus piemaksām ir tiešām ērts risinājums abām iesaistītajām pusēm. Makecommerce kopējais risinājums ļauj gan ērti un pārskatāmi klientiem norēķināties mūsu e-komercijas vidē, gan arī norēķināties uz vietas veikalā izmantojot POS termināli. Redzēt visus maksājumus un datus vienuviet ļoti atvieglo mūsu grāmatvedību un uzskaiti. Redzēt visus maksājumus un datus vienuviet ļoti atvieglo mūsu grāmatvedību un uzskaiti.”

 

*Kampaņa spēkā no 1.-31. jūlijam. Minimālais līguma termiņš ir 3 mēneši.