Atpakaļ uz visiem rakstiem

Esam sertificēti PCI DSS 1. līmenī

10.08.2022

Drošība, tostarp droša un aizsargāta klientu un darījumu datu apstrāde, mums vienmēr ir bijusi un būs prioritāte. MakeCommerce (Maksekeskus AS) vienmēr ir izpildījis nepieciešamos PCI DSS standartus, kas iepriekš bija 2. līmenis. Pieaugot darījumu skaitam, un šobrīd apstrādājot jau vairāk kā 6 miljonus MasterCard un Visa karšu darījumus, mums ir jāatbilst augstākā līmeņa prasībām – PCI DSS 1. līmenim, kuru jūlijā arī sasniedzām.

Kas ir PCI DSS standarts?

Maksājumu karšu nozares Datu drošības standarts (PCI DSS) ir visaptverošs drošības standarts, kuru noteikušas karšu organizācijas un, kas nosaka vispārējus procesus un piesardzības pasākumus, lai apstrādātu, uzglabātu un pārsūtītu karšu datus. PCI DSS mērķis ir samazināt e-veikalā veikto maksājumu drošības riskus. Visiem kartes maksājumu procesa dalībniekiem, kas vēlas saglabāt, apstrādāt vai pārraidīt kartes turētāja datus, ir jāatbilst PCI DSS prasībām.

Kā tas ietekmē manu biznesu?

Tirgotājiem sadarbība ar PCI CSS 1. līmeņa sertificētu maksājumu pakalpojumu sniedzēju nozīmē, ka viņu izvēlētais maksājumu risinājums atbilst augstākajiem standartiem pasaulē. Jebkura lieluma tirgotājiem, kas sadarbojas ar MakeCommerce, tas nozīmē, ka karšu darījumu datus apstrādā MakeCommerce un pašam tirgotājam nav jāatbilst augstākā PCI DSS 1. līmeņa standartu prasībām.

Savukārt, klientu acīs tirgotāji, kas strādā ar PCI DSS 1. līmeņa maksājumu pakalpojumu sniedzēju, ir uzticamāki. Ejot cauri iekšējiem standartiem un procedūrām, kas nav obligāti saistīti tikai ar PCI DSS atbilstību, MakeCommerce veicis nepieciešamās darbības, lai pārliecinātos, ka veikali atbilst spēkā esošajiem e-komercijas likumiem un noteikumiem. Un ar prieku varam paziņot, ka tagad ar PCI DSS 1. līmeņa sertifikātu izmantotais maksājumu risinājums atbilst augstākajiem iespējamajiem standartiem pasaulē!

MakeCommerce Tavs maksājumu partneris!

Reģistrējies tagad un pieņem visus populārākos maksājumu veidus!