Atpakaļ uz visiem rakstiem

Dod saviem klientiem izvēles brīvību ar Inbank

09.05.2024

Pērc tagad – maksā vēlāk ir jaunais standarts tirdzniecībā, kas sniedz labumu gan uzņēmumiem, gan klientiem. Tagad MakeCommerce tirgotāji saviem klientiem var piedāvāt Inbank nomaksu, lai norēķinātos par pirkumiem. Pateicoties lietotājam draudzīgajam un pilnībā digitālajam Inbank radītajam risinājumam, nomaksas pieprasīšana notiek ātri. Sniedz saviem klientiem iespēju maksāt pa savam!

Pērc tagad – maksā vēlāk norēķinu risinājumi guvuši popularitāti un arvien vairāk izmantoti, piemēram, norēķinoties par rūpniecības precēm, apģērbu, elektroniku, bērnu precēm un citiem pirkumiem, kur iepirkumu grozs pārsniedz 100 eiro. Maksā vēlāk risinājumi ļaus Taviem klientiem iegādāties vēlamo, kā arī palīdzēs Tev celt vidējā pirkuma apjomu un tā nopelnīt vairāk. Piesaisti jaunus klientus, ļaujot tiem norēķināties 3 daļās bez pirmās iemaksas vai līguma maksas. Savukārt, Inbank nomaksa būs piemērots risinājums lielāku pirkumu finansēšanai, tādējādi, klients var izvēlēties maksājumu plānu, kas atbilst tieši viņa vajadzībām.

Inbank-nomaksa

Inbank partneru kanāla vadītāja Birgita Listmane atzīmēja, ka Inbank ir saņēmis atsauksmes no partneriem un tirgotājiem, ka ir liela interese par plašāku maksājumu risinājumu klāstu. “Iepirkšanās internetā kļūst arvien populārāka cilvēku vidū, pieaug arī nepieciešamība pēc arvien ērtākiem norēķinu risinājumiem. Nomaksa ļauj klientam atrast sev piemērotāko un pieejamāko ikmēneša maksājumu, jo Inbank piedāvātā norēķinu periodu izvēle ir elastīga , pieļaujot pat līdz 72 mēnešiem,” viņa piebilda.

Kāpēc piedāvāt Inbank nomaksas metodi?

  • Lielāks iepirkumu grozs. Pārdod vairāk un cel vidējā pirkuma apjomu, dodot klientiem iespēju maksāt tā, kā viņiem ērtāk un saņem samaksu nekavējoties.
  • Palielini konversiju un piesaisti jaunus klientus. Pārvērt sava veikala apmeklētājus apmierinātos pircējos, piedāvājot jaunākos maksāšanas risinājumus, kuri apmierinās jebkura klienta vajadzības. Klienti, kuri nevēlas vai nevar uzreiz iztērēt lielu summu, bet ir gatavi maksāt pa daļām, tagad var veikt pirkumu, izmantojot nomaksu.
  • Multi kanālu risinājumi. Piedāvā saviem klientiem elastīgas maksājumu iespējas ar ātriem automātiskiem lēmumiem tikai pāris sekunžu laikā.

Inbank nomaksa tirgotājiem ir bez apkalpošanas maksas un tiek automātiski pievienota visiem e-veikaliem, kuros jau tiek izmantoti Inbank norēķinu veidi. E-veikali, kuriem nav Inbank norēķinu veidu, tos var viegli pievienot sazinoties ar MakeCommerce klientu atbalstu šeit.

Vairāk par pakalpojumu Pērc tagad – maksā vēlāk šeit.