Atpakaļ uz visiem rakstiem

Apple Pay maksājumi ir klāt

09.07.2024

Esam priecīgi paziņot, ka Apple Pay ir pievienots mūsu maksājumu veidiem! Visi mūsu klienti, kuriem internetveikalos ir aktivizēti karšu maksājumi, tagad var pieņemt arī Apple Pay maksājumus. Jaunais maksājuma veids automātiski parādīsies veikala norēķinu opcijās.

Apple Pay ir ārkārtīgi ērts veids, kā norēķināties par pirkumiem tiešsaistē. Tas ir arī ļoti drošs apmaksas veids, jo katram darījumam ir nepieciešama klienta autentifikācija, izmantojot biometriskos datus vai PIN kodu. Darījuma apstiprināšanai pietiek ar ātru skatienu telefonā vai ar pirksta pieskārienu un maksājums ir veiksmīgi veikts.

Salīdzinot ar tradicionālajiem bankas maksājumiem, maksājuma veikšana ar Apple Pay ir līdz pat trīs reizēm ātrāka, aizņemot tikai dažas sekundes! Maksājumus var apstiprināt iOS ierīcēs, piemēram, Mac datoros, iPhone, iPad un Apple viedpulksteņos.

Ir novērots, ka klienti arvien vairāk dod priekšroku Apple Pay, pateicoties tā lietošanas vienkāršībai un drošībai. Ļaujot saviem klientiem norēķināties ar Apple Pay, Jūs parādat, ka izmantojat modernas tehnoloģijas un Jums rūp klientu apkalpošanas pieredze. Tas palīdz veidot uzticību un palielināt lojālo klientu skaitu.