Vienkāršākais veids kā pieņemt maksājumus

Izmanto savu Android viedierīci kā maksājumu termināli un pieņem visu veidu bezkontakta maksājumus ar kartēm un viedierīcēm. Reģistrējies MakeCommerce, lejupielādē MakeCommerce POS lietotni un pieņem maksājumus jebkur!

Ērti un droši

MakeCommerce POS lietotne atbilst visaugstākajām drošības prasībām un ir bezriska gan maksātājam, gan tirgotājam. Droši maksājumi ir sertificēti gan ar Visa, gan MasterCard.

Gatavs risinājums arī nelielam veikalam. Ērti un jebkur

Maksājumu pieņemšana ar telefonu ir ideāls risinājums tirgotājiem, kuri daudz pārvietojas vai veic maz darījumu. Ar telefonu vai planšeti varat pieņemt maksājumus dažādos izbraukuma pasākumos, piemēram, gadatirgos, kafejnīcu dienās, koncertos, kā arī savā tirdzniecības vietā.

95% bankas karšu ir piemērotas bezkontakta maksājumiem

Gandrīz visas Baltijā izsniegtās bankas kartes ir gatavas bezkontakta maksājumiem. Lai maksātu, klientam tikai jāpieliek karte Jūsu tālrunim. Ja nepieciešams, viņi var droši ievadīt PIN kodu.

Izvēlies pārnēsājamu risinājumu, kas atbilst Jūsu uzņēmuma vajadzībām

Atstāj savu kontaktinformāciju un mēs ar Jums sazināsimies, lai piedāvātu risinājumu tieši Jums!

 

MakeCommerce-POS-app

Ierīces prasības

Lai izmantotu MakeCommerce POS lietotni, viedierīcē ir jādarbojas operētājsistēmai Android 9 vai jaunākai versijai (sākot no 01.06.24. Android 11 vai jaunākai versijai). Ierīcē ir jābūt pieejamiem arī NFC un Google Mobile Services.