MakeCommerce Piegāde+ sūtījumiem pa Latviju no EUR 2.30

Viena cena visiem sūtījumu izmēriem. Pieslēdz pakomātu piegādes ar Omniva pa tiešo caur mums un nebūs nepieciešams atsevišķi slēgt līgumu ar piegādes kompānijām. Viens līgums – viens rēķins – viens norēķinu un piegādes partneris. Izdevīgas cenas sūtījumiem pa Latviju no EUR 2.30, bet sūtot uz Baltiju no EUR 4.50. Vairāk par pakalpojumu šeit.

 

Sūtījumu automātiska reģistrācija

Pēc pasūtījuma apmaksas, sūtījums automātiski reģistrēsies piegādes uzņēmumā un Jūs pasūtījuma detaļās redzēsiet izvēlēto pakomātu, sūtījuma izsekošanas kodu un varēsiet turpat izdrukāt sūtījuma adrešu karti. Piegādes vietas izvēlne un automātiska sūtījumu reģistrācija ir pieejama pakomātiem visā Baltijā, Somijā un Zviedrijā. Kā pievienot piegādes uzzināsi mūsu integrācijas moduļu pamācībā.

Sūtījuma izsekošanas saite ir iekļauta pirkuma apstiprinājumā

Sūtījuma izsekošanas saite tiek automātiski pievienota pirkuma apstiprinājumam. Tādā veidā Jūsu klientam vienmēr ir pārskats par sūtījuma statusu.

Automātiski atjaunināts pakomātu un piegādes punktu saraksts

Mūsu moduļos iekļautā piegādes funkcionalitāte automātiski vairākas reizes dienā atjauno pieejamo pakomātu un piegādes punktu sarakstu tā, lai Jūsu klientiem uzreiz būtu pieejami visi jaunākie piegādes punkti.

Izmanto moduli arī ja Tev jau ir noslēgts līgums ar Omniva, DPD

Ja jau esat noslēdzis līgumu ar Omniva vai DPD, varat izmantot mūsu piegādes moduli, lai automātiski reģistrētu sūtījumus piegādes sistēmās, piedāvātu vienmēr atjaunotu pakomātu izvēlni un automātiski ģenerētu adrešu kartes, izmantojot savus akreditācijas datus.

piegades_ar_makecommerce

Piesakies MakeCommerce piegādes pakalpojumam šeit!