Yoximo pārvietojamais POS termināls

Šis 4G terminālis ir izveidots, domājot par mobilo ierīču lietotājiem, un tas var tikt galā ar ilgstošu un intensīvu ikdienas lietošanu.

Piemērots bezkontakta kartēm un ierīcēm, aprīkots ar pilnkrāsu TFT displeju un iebūvētu NFC lasītāju zem displeja. Yoximo terminālis apmierinās visas Jūsu ikdienas darījumu vajadzības – gan izbraukumu darījumus, gan maksājumus uz vietas veikalā, kā arī viesmīlības nozares darījumus un tamlīdzīgi.

Radošs dizaina risinājums ir padarījis ātrdarbīgo printeri un drošības aizsargu par integrētu termināļa sastāvdaļu. Pagriežot drošības aizsargu uz augšu, tiek nodrošināta piekļuve mikroshēmas kartes interfeisam un magstripe karšu lasītājam. Atkārtoti pagriežot to uz leju, iespējams kompakti uzglabāt un transportēt.

Yomani stacionārais termināls

Yomani ir stacionārais termināls, kas paredzēts lietošanai mazumtirdzniecības vietās ar vienkāršu USB, Ethernet un kabeļa savienojumu. Pieejamas divu veidu konfigurācijas.

ML konfigurācija priekš Yomani un Yomani touch, atbalsta vairāku veidu maksājumus lielākiem mazumtirgotājiem. Ar savu USB savienojumu, tas piedāvā ērtu risinājumu termināļa savienošanai ar e-POS aprīkojumu tikai ar vienu vadu.

XR konfigurācija priekš Yomani and Yomani touch nodrošina pilnībā aprīkotu termināli visiem mazumtirdzniecības veidiem. Papildu USB savienojums nodrošina savienojamību ar perifērijas ierīcēm, piemēram, biometrijas ierīcēm un svītrkodu lasītājiem.

Lai gan mēs nodrošinām drukātu termināļa lietošanas rokasgrāmatu kopā ar termināli, šeit varat apskatīt pieejamo POS lietošanas pamācību.