Pievieno populārākos internetbanku un karšu maksājumus savam e-veikalam, kā arī izmanto MakeCommerce piegādes pakalpojumus. Zemāk atradīsi pamācības un īsceļus kā ātrāk uzlabot savu Shopify veikalu.

Ja vēl neesi mūsu klients, bet vēlies izmantot mūsu risinājumu priekš Shopify aicinām aizpildīt pieteikumu.
Ja nepieciešama palīdzība kā izveidot Shopify veikalu – spied šeit.

 

Kā pievienot MakeCommerce internetbanku un karšu maksājumus savam veikalam?

Esam atjaunojuši MakeCommerce aplikāciju priekš Shopify un 18.05.2022. to oficiāli apstiprināja arī Shopify. Aplikācija ir pieejama Shopify apps veikalā. Jaunā aplikācija ļauj ērti pieņemt maksājumus ar populārākajām Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Somijas internetbankām, kā arī Visa, Mastercard karšu maksājumiem no visas pasaules.

Ņemiet vērā! Ja iepriekš jau izmantojāt mūsu moduli un pārejiet uz jauno aplikāciju, tad nesteidzieties izdzēst (atinstalēt) veco moduli. Tas varētu būt nepieciešams, lai veiktu atmaksu par pasūtījumiem, kas tika apstrādāti ar iepriekšējo moduli. Jūs varēsiet to izdzēst tiklīdz būsiet pārliecināti, ka jums vairs nevajadzēs veikt izmaiņas pasūtījumos, kas tika apmaksāti ar to. Pārējot uz jauno aplikāciju iepriekšējo nepieciešams tikai deaktivizēt.

Lai instalētu jauno aplikāciju dodieties uz https://apps.shopify.com/makecommerce-payment-app vai spiediet uz pogas Atvērt zemāk:

Plus Icon

MakeCommerce maksājumu modulis

Instalēt

 

Spiediet Add app

Pievienot aplikāciju

Tālāk Jums atvērsies aplikācijas instalēšanas lapa, kur spiediet Install app. Mūsu uzņēmums Maksekeskus AS Latvijas filiāle ar zīmolu MakeCommerce ir Latvijā licenzēta maksājuma iestāde, kas tiek uzraudzīta no finanšu iestāžu regulatora puses, tāpēc par drošību nav jāuztraucās.

Instalēt aplikāciju

Nākamajā solī Jums atvērsies jūsu Shopify e-veikala maksājumu iestatījumu lapa. Spiediet Manage

Manage

Tālāk Jums atvērsies aplikācijas skats, kur Jums jāievada MakeCommerce API pieejas / identifikatori. Lai to varētu izdarīt vispirms Jums jānospiež Enable payment provider for shop.

Jūsu interneta veikala unikālos identifikatorus testam jūs saņemsiet no MakeCommerce aizpildot pieteikumu makecommerce.lv. Pie [TEST] MakeCommerce credentials ievadām Shop id un Secret key no sava testa konta. Pēc tam, kad būsiet noslēguši līgumu ar mums, tad saņemsiet live (produkcijas) pieejas, ko ievadīt pie MakeCommerce credentials, kad jau sāksiet pieņemt reālus maksājumus no klientiem. Pēc Shop id un Secret key ievadīšanas neaizmirstiet nospiest Save.

API pieejas

Sava interneta veikala MakeCommerce unikālos identifikatorus Shop ID, Secret key Jūs varat atrast mūsu portālā savā tirgotajā profilā zem Settings > API. Mums ir divas paralēlās vides Live un Test.

makecommerce portal

Tālāk spiediet Shopify internal payment settings saiti un izvēlieties maksājumu logo, ko vēlaties parādīt pie pirkuma noformēšanas maksājuma izvēlēs solī. Ņemiet vērā! Logo izvēle nenosaka, kādas maksājuma metodes tiks piedāvātas, bet tikai to kādi logo parādīsies. Maksājumu metodes jūs varat izvēlēties informējot mūs līguma slēgšanas procesā vai pēc tam rakstot uz support@makecommerce.lv

Ja Test mode sadaļā ir atķeksēts Enable test mode, tad maksājumiem tiks izmantotas testa konta pieejas un maksājumi būs simulēti. Ja Enable test mode nav atķeksēts, tad tiks izmantotas live (reālās vides) pieejas.

Tālāk Jūs varat aktivizēt MakeCommerce maksājumus savā Shopify e-veikalā spiežot Activate MakeCommerce

Ņemiet vērā! Ja jūsu e-veikals līdz šim ir izmantojis iepriekšējo MakeCommerce moduli, tad tagad jūs varat to atslēgt. Ejiet uz https://TAVSVEIKALS.myshopify.com/admin/settings/payments/alternative-providers/1052878 (kur TAVSVEIKALS ir jāaizstāj ar savu faktisko veikala Shopify adresi) un izvēlieties Deactivate MakeCommerce.

Aktivizēt

Lieliski! Maksājumu uzstādīšana ir pabeigta.

Šeit arī ekrāna video ieraksts, kā pa soļiem uzstādīt jauno MakeCommerce maksājumu aplikāciju priekš Shopify.

Pirkumu apmaksa Shopify

Tālāk esam gatavi veikt savu pirmo testa pirkumu.
Izvēlamies mūsu veikalā produktu, pievienojam iepirkumu grozam un spiežam Noformēt.
Aizpildam kontaktinformāciju un spiežam Turpināt ar piegādes izvēli.
Izvēlamies piegādes metodi un spiežam Turpināt ar maksājuma izvēli.
Ja MakeCommerce būs uzstādīta kā vienīgā maksājumu metode, tad parādīsies šāds logs. Spiežam Pabeigt pasūtījumu.

Apmaksa

Tajā brīdī mums atvērsies MakeCommerce maksājumu logs ar visiem izvēlētajiem maksājumu veidiem. Izvēlamies savu banku ar kuru vēlamies maksāt un spiežam Maksāt.

Maksājuma logs

Kā jau ierasti ar internetbanku maksājumiem klients tiek pārvirzīts uz internetbankas apstiprinājuma logu ar visām maksājuma detaļā un klientam tik jāapstiprina ar savu izvēlēto veidu SmartID, kodu kalkulatoru.

internetbank redirect

Pēc tam, kad maksājums ir apstiprināts klients tiks pārvirzīts atpakaļ uz Shopify interneta veikala apstiprinājuma logu un tiks informēts par sekmīgi veiktu pirkumu. Visus klienta veiktos pirkumus Jūs variet redzēt savā veikala administrēšanas lapā zem sadaļas Orders.

Confirmed

Kā pievienot MakeCommerce Piegāde+ pakalpojumu Shopify veikalam?

Lai uzstādītu automātisku pakomātu izvēlni un sūtījumu reģistrāciju ar MakeCommerce Piegādes+ savā Shopify vides rīkjoslā atveriet  Carrier integration settings > izvēlieties Omniva piegādes

MK_shipping+_shopify

Tālāk aizpildiet pēc zemāk norādītā parauga izvēlētā piegādes uzņēmuma API akreditācijas datus (Carrier API Credentials), ievadiet sūtījumu atgriešanas adresi (Jūsu adrese, kas parādīsies uz adrešu kartes un tiks izmantota, ja klients vēlēsies atgriezt preci Jums) un beigās nospiediet Saglabāt izmaiņas (Save):

MK_shipping+_shopify_omniva

Kā pievienot pakomātu un kurjera piegādes Shopify veikalam, ja man jau ir savs līgums ar Omniva/DPD?

Sākot ar 08.06.2022 saskaņā ar jaunākajām Shopify tehniskajām vadlīnijām esam izveidojuši atsevišķu piegādes aplikāciju, kas ļauj pievienot pakomātu piegādes izvēles un citus piegādes veidus pirkuma grozā. Tie, kas ikdienā nodarbojas ar Shopify izstrādēm zina, ka iespējas izmainīt Checkout sadaļas Shopify ir ierobežotas, tāpēc arī mums nācās veidot risinājumu, kas sader kopā ar Shopify standarta piegādes funcionalitāti, bet ļauj elastīgi pievienot vairākus piegādes veidus un cenas.

Svarīga informācija!

 • Sākotnēji Jums jāiziet cauri pirkuma groza lapas konfigurācijai. Par cik piegādes veida izvēle ir pirkuma grozā, tad jānoņem visas pogas, kā piemēram, “Buy now”, kas ved pa tiešo uz Shopify “checkout” pirkuma noformēšanas soļiem izlaižot pirkuma groza lapu.
 • Labākai klientu pieredzei aicinām izmantot pirkuma groza lapu nevis “Drawer” vai “Pop” uznirstošā tipa pirkuma grozus.
 • Shopify e-veikalos ir iespējamas tik ļoti daudz kombinācijas tēmām, aplikācijām un pielāgotiem kodiem, tāpēc, lai pārliecinātos, ka mūsu risinājums strādā nevainojami jūsu veikalā, lūdzam sākotnēji izmantot Testa režīmu (Test mode). Mēs esam darījuši visu, lai pielāgotos pēc iespējas vairākām tēmām un kombinācijām.

Lai instalētu jauno aplikāciju dodieties uz Shopify app store https://apps.shopify.com/makecommerce-shipping-solution un spiediet Add app un uzstādiet aplikāciju savā e-veikalā.

Pievienot aplikāciju

Pievienot aplikāciju

Nākamajos soļos apskatīsim piegādes pievienošanu.
Solis Nr.1

Vispirms jums jāizslēdz “Buy Now” un “Checkout” pogas jūsu e-veikalā. Pirkuma noformēšanai vienmēr jāiet caur pirkuma groza lapu (Cart page) tā kā Shopify ierobežojumu dēļ šī ir vienīgā vieta, kur mēs dinamiski varam ievietot pakomātu izvēlni.

 1. Ja jūsu e-veikalā vēl nav ievietoti produkti, tad pievienojot produktu vispirms. Shopify pamācība How to add a new product?
 2. Ejiet uz jūsu Shopify admin lapu
 3. Kreisajā pusē izvēlieties Online Store -> Themes -> Current theme -> Customize
 4. Aizejiet uz produktu lapu uzspiežot uz kāda no produktiem
 5. Atrodiet slēdzi “Show dynamic checkout button” un izņemiet ķeksīti.
 6. Video zemāk ir parādīts kā to izdarīt, bet novietojums var atšķirties noteiktām tēmām. Tāpat jūs varat izmantot Shopify pamācību Izņemt Checkout pogu (oficiāla Shopify pamācība)
 7. Ņemiet vērā! Ja jūs mainīsiet Shopify tēmu šo soli būs nepieciešams atkārtot.

 

Solis nr.2

Telefona numuram jābūt kā obligāti aizpildāmam laukam pirkuma noformēšanas (Checkout) soļos, ja tiek izmantoti pakomāti, jo informācija par piegādi tiek sūtīt sms.

 1. Ejiet uz jūsu Shopify admin lapu
 2. Kreisajā pusē izvēlieties Settings tad -> Checkout
 3. Customer contact method izvēlieties Email
 4. Zem Customer information pie Shipping address phone number atzīmējiet Required

 

Solis Nr.3

Šī aplikācija izveidoja produktu jūsu veikalā ar nosaukumu Parcel processing. Šo produktu nekādā gadījumā nedrīkst izdzēst, jo tas tiek izmantots pakomātu piegādes maksas aprēķiniem. Ņemiet vērā! NEDZĒSIET ŠO PRODUKTU (jums jāsazinās ar klientu atbalstu, ja tas ir izdzēsts)
Šis produkts parādīsies klienta pirkuma grozā, ja pie piegādēm būs izvēlēts pakomāts (tas ir domāts aprēķiniem). Šī produkta nosaukums var tik mainīts, lai pielāgotu jūsu veikalam, bet nemainiet produkta variantus.

paku apstrāde

Solis Nr.4

Nākamajā solī jums ir jānoslēpj Parcel processing aprēķinu produkts, lai klientiem tas nerādītos un to nevarētu pievienot pirkuma grozam, pārskatot jūsu veikalā tirgotos produktus. Jums jāizveido jauna kolekcija All un jāpievieno visi produkti e-veikalā izņemot Parcel processing.

 1. Ejiet uz jūsu Shopify admin lapu
 2. Kreisajā pusē izvēlieties Products -> Collections -> Create collection
 3. Kolekcija nosakumus All
 4. Kolekcijas tips (Collection type) izvēlamies Automated
 5. Pievienojiet nosacījumu (Add condition) Product vendor -> is not equal to -> mk
 6. Tas automātiski pievienos kolekcija visus produktus izņemot Parcel processing
 7. Ja jūsu veikals piedāvā ieteikumus ar citiem produktiem, ko iegādāties, tad Jums manuāli jākontrolē, lai netiktu piedāvāts Parcel processing produkts.

 

Solis Nr.5

Jānoslēpj Parcel processing produkts no meklētājprogrammām.

 1. Ejiet uz jūsu Shopify admin lapu.
 2. Kreisajā pusē izvēlieties Products -> Collections -> Create collection.
 3. Kolekcijas nosaukumā varat ielikt jebkādu nosaukumu.
 4. Kolekcijas tips (Collection type) izvēlamies Automated.
 5. Pievienojiet nosacījumu (Add condition) Product vendor -> is equal to -> mk.
 6. Kolekcijas pieejamībai jāuzliek “none”.
 7. Šai kolekcijai jābūt pievienotam tikai produktam Parcel processing.

 


Solis Nr.6

Ejiet Shopify admin panēli uz Apps -> MakeCommerce Shipping Solution un aplikācijas augšējā izvēlnē izvēlieties Shipping Methods un sekojiet instrukcijām tur, lai pievienotu sev vēlamos pakomātu piegādes veidus. Pēc tam Jums jāizveido Shipping zone sava veikala Shopify piegādes iestatījumos (Settings->Shipping and delivery) ar valstīm uz kurām plānojiet pārdot un piegādāt savas preces. Viens no variantiem ir izveidot vienu piegādes zonu “Worldwide” un salikt visas valstis uz kurām veiksiet piegādes. Tālāk jāizveido tarifi ar Add rate un jāpievieno piegādes veidi, kas tika pievienoti mūsu aplikācijā ar tiem pašiem nosacījumiem.

 

Solis nr.7

Ja jūs vēlaties, lai produkts Parcel processing grozā nerāda Free vai 0.00 to jūs variet izmainīt savas Shopify tēmas tulkojuma failos.

 1. Ejiet uz jūsu Shopify admin lapu.
 2. Kreisajā pusē izvēlieties Online Store -> Themes -> Current theme -> Actions -> Edit languages.
 3. Meklējiet Free un izmainiet lauku Free total label (tas var atšķirties dažām tēmām)
 4. Pievienojiet piemēram vienu tukšuma atstarpi (Space taustiņš), ja vēlaties lai pie šī produkta cenas nekas neparādas. To nevar atstāt tikai tukšu, jāizmanot Space. Skatīt video zemāk.

 

Solis Nr.8

Ejiet Shopify admin panēli uz Apps -> MakeCommerce Shipping Solution un aplikācijas augšējā izvēlnē izvēlieties General settings. Pārliecināties, ka live vai test MakeCommerce pieejas (Shop Id un Secret Key) ir ievadītas. Ja abas ir ievadītas, tad live pieejas tiek izmantotas, lai ieladētu pakomātu sarakstus (ja tikai testa pieejas ir ievadītas, tad tiks izmantotas tās). Pakomātu saraksts tiek parādīts pirkuma groza (Cart) lapā, kur klients var izvēlēties pakomātu uz kuru saņemt preces.

Solis Nr.9

Ja sākotnēji tikai vēlaties notestēt šo aplikāciu, tad varat pievienot, lai šī funkcionaliāte parādas tikai vienam produktam (tas gadījumā, ja jums jau ir live veikals ar apmeklētājiem un ienākošo pircēju plūsumu).

 1. Applikācijas augšējā izvēlnē spiediet uz Snippet settings un ielieciet ķeksīti pie Test mode enabled un Snippet enabled. Zemāk laukā Test product id ielieciet produkta ID ar kuru vēlaties notestēt funkcionalitāti.
 2. Jūs variet arī caur Snippet settings pievienot funkciju “Piekrītu lietošanas noteikumiem” pirms pasūtījuma veikšanas. Tādā gadījumā Jums jāieliek ķeksīts pie Show TOS url in cart un laukos Terms of service text, Terms of service link, Terms of service alert message if not clicked jānorāda, kā jūs vēlaties, lai izskatās teksts pie piekrītu noteikumiem, saite uz lietošanas noteikumiem un arī paziņojums, kas rādas, ja klients nav atzīmējis, ka piekrīt noteikumiem.

 

Solis Nr.10

Šī aplikācija ir domāta izmantošanai kopā ar jauno MakeCommerce maksājumu aplikāciju. Tomēr jūs to varat sākotnēji notestēt arī ar mūsu iepriekšējo maksājumu aplikāciju, izmantojot resta režīmu, kas aprakstīts iepriekšējā solī Nr.9. Tad, kad veiksiet migrāciju uz jauno aplikāciju, tad Jums būs atkārtoti jākonfigurē piegādes loģika pēc šīs pamacības.

Solis Nr.11

Šī aplikācija piedāvā divus jūsu veikala Tēmā iekļautus blokus. Jums jāaktivizē MakeCommerce Shipping bloks, lai pakomātu izvēlne un saraksts parādītos pirkuma groza lapā.

 • MakeCommerce Shipping – aktivizē pakomāta izvēlni pirkuma groza lapā
 • MK Hide Modal Buy Now – noslēpj “Buy now”/”Checkout” pogas no “Add to cart” loga un pievieno 1 sekundes aizturi “Checkout” pogai pirkuma groza lapā. Tas nepieciešams, jo Shopify pēc noklusējuma ārējo izstrādātāju aplikāciju saturu ielādē pēc savas lapas ielādes un pretējā gadījumā var gadīties, ka klients paspēj aiziet uz pirkuma noformēšanu soļiem pirms pakomāta izvēles.
 1. Šī soļa punkti 3 un 4 satur saites, kas ļaus aktivizēt minētos blokus un funkcionalitāti. Punktā 3 minētā saite atvērs abu šo funkciju ieslēgšanu vienā logā.
 2. Ejiet uz jūsu Shopify admin lapu.
 3. Lai priekšskatītu MK Hide Modal Buy Now spiediet uz saites MK Hide Modal Buy Now Preview un spiediet uz Add to cart un uznirstošais logs vairs nerādīs “Check out”, bet tikai “View my cart”. Ja izslēgsiet to, tad tas atkal sāks rādīt “Check out” saiti. Aizejot uz View my cart redzēsiet, ka Checkout poga ielādēsies ar nelielu aizturi. Lai saglabātu šo funkcionalitāti spiediet Save.
 4. Lai priekšskatītu MakeCommerce shipping bloku jums jāizpilda visas tās pašas darbības, kas iepriekšējā punktā. Mūsu aplikācijā sadaļā Snippet settings jābūt ķeksītim pie Snippet enabled un zem Shipping methods jābūt aktivizētai vismaz vienam piegādes veidam. Zem General settings vismaz vienām no MakeCommerce pieejām jābūt ievadītām. Live vai Test. Spiediet uz saites MakeCommerce Shipping Preview un spiediet Add to cart un dodieties uz pirkuma groza lapu. Tur jūs redzēsiet pakomātu izvēlni, ja tā būs aktivizēta un visi aktivizācijas soļi izpildīti pareizi. SVARĪGI! Ja zem Snippet settings ir atzīmēta Test mode enabled un Test product ID ir ievadīts, tad šim produktam ir jābūt grozā, lai parādītos pakomātu izvēlne. Neaizmirstiet pēc visām izmaiņām nospiest Save.
 5. Ja vēlaties redzēt šos iestatījumus neizmantojot saites augstāk, tad veikala Admin skatā kreisajā pusē izvēlieties Online store -> Themes -> Current theme -> Customize -> Theme settings (bottom left) -> App embeds (top right)

  App_embed

Lai apskatītu video ar pamacību, lūdzu, spiediet uz zemāk redzamo attēlu.

 

Solis Nr.12

Ja jūs vēlaties bez pakomātiem pievienot papildu piegādes veidus, tad to var izdarīt, bet mūsu aplikācijā nav integrācija tiem. Caur mūsu aplikāciju jūs varat pievienot 2 papildu piegādes veidu izvēles kā piemēram, ja vēlaties izmantot kurjerpiegādes vai nodrošināt saņemšanu uz vietas. To var izdarīt mūsu aplikācijas sadaļā Snippet settings. Tās pogas aizvedīs uz Shopify standarta pirkuma noformēšanas soļiem un maksas šīm piegādēm varēsiet uzstādīt zem Shopify Settings. Citas piegādes metodes jums jāizveido ar svara nosacījumu 0 – 500kg Shopify piegādes iestatījumos. Ja kāda no šīm papildus piegādes iespējām tiek pievienota, tad tā parādīs visus piegādes veidus ar nosacījumu 0 – 500kg Shopify pirkuma noformēšanas piegādes solī. Vairāk informācija mūsu aplikācijā sadaļā Shipping methods.

Solis Nr.13

Ja jūs vēlaties piedāvāt pakomātu piegādes uz vairākām valstīm, jums zem Shopify Settings->Shipping and delivery jāpievieno arī citas valstis.

 1. Ja piegādājat tikai uz savu primāro valsti, tad izmaiņas nav jāveic!
 2. Ejiet uz jūsu Shopify admin lapu.
 3. Kreisajā pusē izvēlieties Settings -> Markets
 4. Tur jūs redzēsiet primāro tirgu Primary market, tā ir valsts uz ko jūs šobrīd pieņemat pasūtījumus.
 5. Ja jūs vēlaties pakomātu izvēles arī citām valstīm, izveidojiet jaunu tirgu (Market) un pievienojat papildus valsts kā paradīts video.

 

Noskatieties pilno video integrācijai!

Iesakām notestēt piegādes veidus pēc pievienošanas. Ja ir problēmas, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu atbalstu support@makecommerce.lv

Pakomātu pasūtījumu automātiska reģistrācija un adrešu kartes izveidošana / MakeCommerce

Lai uzstādītu automātisku pakomātu sūtījumu reģistrāciju ar piegādes uzņēmumu vai MakeCommerce piegādes pakalpojumu savā Shopify vidē atveriet mūsu aplikāciju ejot uz Apps > MakeCommerce Shipping Solution.

Atvērt aplikāciju

Augšpusē klikšķiniet uz Carrier integration settings un izvēlieties vajadzīgo piegādātāju.
Omniva integrācija

 1. Pie Register shipments after order is completed automatically izvēlieties Yes (Shipments will be registered automatically).
 2. Ja Jūs izmantojat MakeCommerce piegādes pakalpojumu, tad Jums nav jāslēdz atsevišķs līgums ar piegādes uzņēmumu un Jūs varat pie Transport mediation service enabled in Merchant portal izvēlaties Yes (No need to enter username and password).

  Ja atzīmēta šī izvēle, nav nepieciešams ievadīt API username un API password laukus un varat
  doties pie 5. punkta, pretēji, turpināt ar 3. punktu.

  Vairāk par MakeCommerce piegādes pakalpojumu varat uzzināt šeit:
  Pakomātu piegādes ar MakeCommerce. Par tā pieslēgšanu sazinieties ar MakeCommerce atbalstu.
 3. Pie Transport mediation service enabled in Merchant portal izvēlieties No (Please enter your username and password below).
 4. Tālāk Jums nepieciešams ievadīt API pieejas, lai apmaksātie pakomātu sūtījumi automātiksi reģistrētos Omniva sistēma un Jums nebūt jāveic papildu darbības Omniva self-service portālā. Ja esiet esošs Omniva klients un jau izmantojat Omniva pakalpojumus, tad būs iespēja izmantot esošā līguma pieejas. Ja esiet jauns klients, tad jāsazinās un jānoslēdz atsevišķi līgums ar Omniva vai citu piegādes uzņēmumu par piegādēm un jāpieprasa API pieejas. Ņemiet vērā! Pieejas, ko izmantojiet, lai piekļūtu Omniva self-service portālam šeit nederēs. Sazinieties ar Omniva, lai saņemtu API pieejas automātiskai pakomātu sūtījumu reģistrācijai caur mūsu sistēmu.
 5. Pēc tam arī norādiet savu adresi preču atgriešanai un nospiežiet Save.

atgriešanas adrese

Pasūtījumu pakomātu automātiska reģistrācija būs pieslēgta un turpmāk visi sūtījumi tiks automātiski reģistrēti ar izvēlēto piegādes uzņēmumu. Apskatīt reģistrētos pasūtījumus un izveidot adrešu karti, ko izmantot nosūtīšanai klientam jūs variet mūsu aplikācijā nospiežot uz Create labels.

Ģenerēt adrešu karti

Sākotnēji visiem reģistrētajiem sūtījumiem Label URL būs statusā NOT GENERATED. Kreisajā malā Jūs variet atzīmēt sūtījumus, kuriem vēlaties izveidot adrešu karti un tālāk spiest pogu Generate PDF labels. Tiks izveidota saite Label URL, kur atvērsies izveidotā adrešu karte PDF formātā. Jūs variet izveidot adrešu karti katram pasūtījumam atsevišķi vai atzīmēt vairākus pasūtījumus un tiks izveidotas vairākas adrešu kartes kopā uz vienas lapas. Tāpat, ja izmantojat vairākus piegādes uzņēmumus, tad uz vienas lapas iespējams izveidot vairākas adrešu kartes gan, piemēram, no Omniva, gan DPD. Tālāk jau atliks tikai izdrukāt, pievienot sūtījumam un nosūtīt. Maksu par piegādi Jums piestādīs piegādes uzņēmums rēķinā pēc jūsu noslēgtā līguma nosacījumiem.

Pasūtījuma apstiprinājuma e-pasts

Pasūtījuma apstiprinājuma e-pasta ziņas pielāgošana. Izvēlēta piegādes metode un vieta neparādīsies klienta e-apstiprinājuma pastā, bet tikai, tad, kad klients būs atvēris View your order. Pasūtījuma apstiprinājuma e-pasta ziņā parādas tikai klienta ievadītā Shipping adrese, tāpēc, lai nemulsinātu klientus iesakām izmainīt pasūtījuma apstiprinājuma ziņu. Lai to izdarītu Jums jāiet uz Settings – Notifications un jāizvēlas Order confirmation.apstiprinājums e-pastā

Izmainiet koda daļu sadaļā pie Shipping address aizstājot kodu {{ shipping_address | format_address }} ar tekstu, kas norādā, ka izvēlēto piegādes veidu iespējams apskatīt klikšķinot uz View your order.pasūtījuma kods

Naudas atmaksa

Mūsu aplikācija vienīgā Baltijā starp maksājumu pakalpojumu sniedzējiem piedāvā veikt naudas atmaksu turpat no Shopify interneta veikala vides atverot pasūtījumu detaļas. Tas ietaupa daudz laiku un ir ļoti ērti, ja jāapstrādā liels daudzums pasūtījumu. Caur Shopify Refund funkciju iespējams veikt daļēju naudas atmaksu vai pilnā apmērā, bet ne vairāk kā samaksātā summa.

Lai veiktu naudas atmaksu pasūtījuma detaļās jāizvēlas Refund un ierakstot atmaksas iemeslu, summu jānospiež poga Refund. Svarīgi! Lai par piegādi veiktā naudas atmaksa sasinhronizētos starp Shopify un MakeCommerce portālā informāciju atmaksu par piegādi nedrīkst veikt ātrāk kā 5 minūtes pēc maksājuma saņemšanas.

Naudas atmaksa

Lai Jums veiksmīga pārdošana internetā!