Atpakaļ uz visiem rakstiem

Kas jāņem vērā, lai e-veikala maksājumi vienmēr darbotos?

03.08.2022

Klienti, kuri jau kādu laiku strādā ar MakeCommerce, zina, ka mēs laiku pa laikam pārslēdzamies no maksājuma iniciēšanas pakalpojuma uz banklink (jeb internetbanku maksājumu) pakalpojumu. Bet kāpēc mēs to darām un kādu labumu no tā gūst e-veikala īpašnieks?

Maksājumu ierosināšanas pakalpojuma galvenā priekšrocība ir cena – tā ir lētāka par banklink. Taču tirgotājam jāņem vērā, ka bankām diemžēl ir vairāk tehnisku problēmu ar maksājumu ierosināšanas pakalpojumu nekā ar banklink. Ja nav padomāts par rezerves variantu, tirgotājs var zaudēt ieņēmumus no pirkuma. Labā ziņa, ka MakeCommerce saviem klientiem nodrošina automātisku pārslēgšanos uz banklink rezerves gadījumos, kad rodas problēmas ar maksājumu pieņemšanu no konkrētas bankas. Pārslēdzoties uz alternatīvu bankas pakalpojumu, tiek nodrošināta nemainīga maksājumu pieņemšana un klientu apkalpošana. Automātiskā pārslēgšanās notiek MakeCommerce pusē un parasti nav nepieciešama tirgotāja iejaukšanās. Abi risinājumi tehniski ne ar ko neatšķiras un nav savā starpā sarežģītāki. Mūsu risinājums ir izveidots tā, lai tirgotājam nebūtu jāuztraucas par šīm atšķirībām. Informāciju par pāreju klienti saņem caur MakeCommerce statusa lapu vai, plašāku kļūmju gadījumā, informāciju nosūtām arī pa e-pastu.

Pastāvīga maksājumu apkalpošana samazina riskus, kas saistīti ar pirkuma noformēšanu līdz galam

Automātiska pārslēgšanās uz vienu vai otru maksājumu pakalpojumu ir izdevīga visiem tirgotājiem. Īpaši svarīgi tas ir tiešsaistes mazumtirgotājiem ar lielu darījumu apjomu, jo tas nodrošina nepārtrauktu maksājumu pieņemšanu e-veikalā un piedāvā saviem klientiem netraucētu iepirkšanās pieredzi. Līdz ar to, apmeklētāji biežāk atgriežas e-veikalā un atkārtoti iegādājas preces.

Pagaidām neviens cits maksājumu risinājumu nodrošinātājs tirgū nepiedāvā šādu automātisku pārslēgšanos uz vienu vai otru maksājumu pakalpojumu, ja radušās kādas tehniskas problēmas ar maksājumu pieņemšanu no konkrētās bankas.

Lai iegūtu vairāk informāciju par šo un citiem mūsu pakalpojumiem, spiediet šeit vai rakstiet uz: support@makecommerce.lv