Atpakaļ uz visiem rakstiem

Baltijas E-komercijas zvaigznē uzvarējuši MakeCommerce klienti

31.05.2024

E-komercijas forumā ECOM Riga 2024, kurš notika 24. maijā, tika pasniegta arī e-komercijas gada balva labākajiem Baltijas internetveikaliem. Esam ļoti priecīgi, ka arī vairāki MakeCommerce klienti sasniedza godalgotās vietas un nominācijas.

Šogad e-komercijas gada balva izgaismoja vēl plašākā mērogā, pirmo reizi noskaidrojot spožākos e-komercijas uzņēmumus visā Baltijā. Konkursa mērķis ir veicināt izpratni par e-komercijas un eksporta iespējām Baltijas uzņēmēju un sabiedrības vidū. Tiek izcelti veiksmes stāsti, parādot labo praksi un iedvesmojot attīstīt pārdošanu digitālajā vidē. E-veikali no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas sacentās četrās kategorijās un speckategorijās. Starptautiskā žūrija vērtēja e-veikalus pēc trim galvenajiem kritējiem: lietotāju pieredze, dizains un tehniskā performance. Uzvarētāju starpā tika sadalīts balvu fonds vairāk nekā 20 000 eiro vērtībā.

Apsveicam mūsu Latvijas klientu Unusi, kas ieguva pirmo vietu jauno uzņēmumu kategorijā un Silmachy un Valmiermuižas alus, kas nopelnīja sudrabu attiecīgi mazo un lielo uzņēmumu kategorijā. Īpaša uzslava arī Igaunijas klientiem Apotheka, kas ieņēma trešo vietu starp vidējiem uzņēmumiem un Given, kas iekļuva finālā šajā pašā kategorijā!

Latvijā aizsākto pasākumu plānots turpināt katru gadu visā Baltijā. Nākamgad pasākums notiks Viļņā.

Esam lepni un pateicīgi, ka varam būt daļa no mūsu klientu veiksmes stāstiem un ar nepacietību gaidām, ko nesīs nākamais gads!