Kāpēc ir vērts izvēlēties uz ienākumiem balstītu biznesa aizdevumu?

 • Aizdevums 24 stundu laikā

Pilnībā digitalizētais process nodrošina ātru aizdevumu izsniegšanu. Nekādu papīru un garu formu – nekāda stresa.

 • Aizdevums bez ķīlas

Jūsu uzņēmuma darbības dati ir pietiekams pierādījums un uz ienākumiem balstītais finansēšanas modelis sniedz visas nepieciešamās garantijas Jums un mums.

 • Aizdevums bez maksājumu grafika

Atmaksājiet aizdevumu automātiski kā saskaņotu procentu no Jūsu ienākumiem. Kad apgrozījums būs lielāks, aizdevuma atmaksa būs ātrāka. Kad pirkumi samazināsies, samazināsies arī aizdevuma atmaksas ātrums.

 • Bezprocentu aizdevums

Aizdevums tiek nodrošināts samaksājot vienreizēju aizdevuma izsniegšanas maksu – bez procentiem un slēptām izmaksām.

 

Pieteikties aizdevumam
kapec-izveleties-softloans

Kā saņemt uz ienākumiem balstītu biznesa aizdevumu?

1. Vienkārši kopīgojiet savus un sava uzņēmuma datus

Ātri un viegli kopīgojiet kontaktpersonu un uzņēmuma pamatdatus. Nekādas garas veidlapas, anketas utml.

2. Izvēlieties nepieciešamo aizdevuma summu un ilgumu

Aizdevuma piedāvājumu Softloan veidos pēc Jūsu tālāk sniegtajiem datiem, taču tiks ņemts vērā arī Jūsu izteiktais pieprasījums.

3. Atļaujiet piekļuvi saviem veikala datiem — bez papildu dokumentiem

Piekļuve Jūsu veikala datiem palīdzēs ātri un precīzi izvērtēt pieteikumu un sagatavot piedāvājumu – bez papildu veidlapām un papīriem.

softloan-integracijas

Jūsu papildu ieguvums ir bezmaksas, strukturēta Jūsu sniegto datu analīze

Mēs uzskatām, ka uz ienākumiem balstīta finansēšana palīdzēs Jūsu biznesam augt un, lai atvieglotu mērķu sasniegšanu, sniedzam sagatavotu ieskatu par Jūsu biznesu. Piesakieties pakalpojuma tūlīt un saņemiet bezmaksas datu analīzi, kas palīdzēs izprast Jūsu biznesa iespējas un pieņemt uz datiem balstītus lēmumus!

 

Pieteikties aizdevumam

BUJ

Kas var saņemt uz ienākumiem balstītu aizdevumu?

Aizdevumu var saņemt juridiskas personas, kuras darbojas ilgāk par 12 mēnešiem un kuru apgrozījums mēnesī ir vismaz 3000 eiro. ​Ja aizdevums tiek piešķirts juridiskai personai, kas darbojas fiziskā veikalā, tai ir jāpieņem maksājumi, izmantojot MakeCommerce maksājumu termināļus. Ja aizdevums tiek piešķirts e-veikalam, tam ir jāpieņem maksājumi izmantojot MakeCommerce maksājumu risinājumus.

 

Kādas ir izmaksas?

Maksāsiet tikai vienreizēju aizdevuma izsniegšanas maksu, kas var būt sākot no 8% no aizdevuma summas.

Šeit ir piemērs kā varētu izskatīties tipisks aizdevuma aprēķins:

 • Aizdevuma summa EUR 9000
 • Ilgums līdz 12 mēnešiem
 • Vienreizēja aizdevuma izsniegšanas maksa – 8% jeb EUR 720
 • Aizdevuma procenti – 0%.
 • Nekādas papildus maksas par aizdevuma pirmstermiņa atmaksu
 • Atmaksas grafiks – 15% no ienākošajiem ienākumiem tiek novirzīti aizdevuma atmaksai

Kāpēc ir nepieciešamas integrācijas un vai tās ir drošas?

 • Tikai pateicoties šīm integrācijām, mēs varam ieviest uz ienākumiem balstītu finansēšanas modeli, neprasot depozītu un nepiemērojot atmaksas grafiku. Iegūtie dati palīdz mums pareizi novērtēt biznesa izaugsmes iespējas un sniegt piemērotāko finansējuma piedāvājumu.
 • Pateicoties integrācijām, mūs sasniedz tikai apkopotie dati. Piemēram, veicot Google un Meta integrācijas, mēs neredzēsim konkrētus kampaņas datus – mūs redzēsim tikai apkopotus periodiskus dati, kas palīdz modelēt iespējamos e-pastus, uzkrāt ienākumus nākotnē un tādējādi veidot labāko finansējuma piedāvājumu.

 

Ar ko uz ienākumiem balstīta finansēšana ir labāka par citiem biznesa aizdevumiem?

Skaidras naudas izmaksas un nekādi procenti – uz ienākumiem balstīta finansējuma saņēmējs pirms aizdevuma saņemšanas skaidri zina precīzas naudas izmaksas – tās nemainās un tiek maksātas kā vienreizēja aizdevuma izsniegšanas maksa.

Bez ķīlas – biznesa darbības dati ir pietiekams pierādījums, un uz ienākumiem balstītais finansēšanas modelis sniedz visas nepieciešamās garantijas.

Bez kredīta atmaksas grafika – kredīta atmaksa pielāgojas biznesa rentabilitātei. Atmaksa notiek automātiski, kredīta atmaksai novirzot noteiktu procentuālo daļu no uzņēmējdarbības ienākumiem.

Kas ir Softloans?

Softloans ir MakeCommerce partneris, kas izstrādā tehnoloģiskus risinājumus, kas palīdz mazajiem un vidējiem uzņēmumiem viegli un ātri nodrošināt izaugsmei nepieciešamo apgrozāmo kapitālu. Softloans ir Lietuvā dibināts tehnoloģiju uzņēmums, kura mērķis ir vienkāršot un modernizēt aizdevuma procesu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Komanda sastāv no pieredzējušiem banku sektora profesionāļiem un veiksmīgu jaunuzņēmumu dibinātājiem.

 

Kur ir “āķis”?

Šeit nav nekāda “āķa”. Uz ienākumiem balstīto finansēšanas modeli raksturo īpaša caurskatāmība – pirms aizdevuma saņemšanas Jūs skaidri novērtējat naudas izmaksas un kredīta atmaksa pielāgosies Jūsu uzņēmējdarbības ienākumiem.

*Finansēšanas pakalpojumu piedāvā MakeCommerce partneris Softloans, UAB