Swedbank BankLink ir populāra apmaksas metode, veicot pirkumus internetā, ko saviem klientiem piedāvā interneta veikali un pakalpojumu sniedzēji Baltijā. Tā ir ērta, jo klientiem nav nepieciešams aizpildīt tirgotāja vai pakalpojuma sniedzēja rekvizītus un atliek vienīgi pievienoties internetbankai un apstiprināt sagatavoto maksājumu ar Smart-ID. Swedbank ir lielākā banka Latvijā, kuru izmanto gandrīz 1 milijons iedzīvotāju, tāpēc jebkuram e-komercijā iesaistītam uzņēmumam ir svarīgi nodrošināt Swedbank BankLink apmaksas metodi savā interneta veikalā. Alternatīva tam būtu izmantot karšu norēķinus tomēr jāņem vērā, ka banklink maksājumu metodes Latvijā ir populārākās par karšu maksājumiem, jo Latvijas iedzīvotāji nelabprāt uzticās ievadīt savus karšu datus, lai veiktu pirkumu.

MakeCommerce, kā licenzētai maksājumu iestādei, ir sadarbības līgums ar Swedbank Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, kas ļauj nodrošināt Swedbank BankLink apmaksas metodi tirgotājiem, kas noslēguši līgumu ar mums. Lai arī Swedbank BankLink izmantošana katrā no Baltijas valstīm prasītu veikt atsevišķas integrācijas, caur mums to iespējams izdarīt ar vienu vienkāršu integrāciju, turklāt nav nepieciešams atvērt kontu Swedbank. Atkarībā no jūsu biznesa sfēras pirms maksājumu metodes aktivizācijas mums var nākties saskaņot jūsu pieslēgšanu ar banku. Parasti tas neprasa vairāk par 2 darbdienām. Lai noslēgtu līgumu ar mums jums jāiesniedz pieteikums:

Vienkārša integrācija

Swedbank BankLink apmaksas metodes tehniskā integrācija nav sarežģīta, jo piedāvājām izmantot mūsu gatavos moduļus lielākajām e-komercijas platformām: Shopify, WooCommerce, OpenCart, Magento, PrestaShop. Ja izmantojat citu risinājumu savā mājaslapā, tad integrācijai variet izmantot mūsu API, kas plaši un saprotami aprakstīts mūsu API izstrādātāju vietnē. Swedbank maksājumu metodes logo atradīsiet šajā saitē:

Testēšana

Ja pirms līguma slēgšanas vēlaties pārliecināties kā strādā mūsu risinājums, tad pieprasiet mums testa konta izveidošanu sūtot informāciju uz support@makecommerce.lv

Vairāk informācija par testēšanu atrodama mūsu Testa vides aprakstā.