Argumenti

Viens līgums, viena integrācija

Maksā vēlāk metode (preču līzings) ir iekļauta MakeCommerce pakalpojumu līgumā un atsevišķs līgums ar aizdevēju nav jāslēdz. Maksa par pakalpojumu ir tieši tāda pati kā apmaksai ar internetbankām saskaņā ar mūsu cenrādi, maksājot % par darījumu.

Naudu saņemat uzreiz

Pircējs par pasūtījumā iekļautajām precēm maksā vairāku mēnešu laikā pa daļām, bet jūs kā tirgotājs saņemat summu pilnā apmērā uzreiz nākamajā darbdienā. Pasūtījuma izpildi varat uzsākt nekavējoties.

Vienkārša atmaksa

Preču atgriešana procedūra ir tikpat vienkārša kā, ja apmaksa būtu veikta internetbankā. Pilna vai daļēja naudas atmaksa var tikt veikta pa tiešo no veikala vides vai mūsu tirgotāju portālā pie attiecīgā darījuma. Nauda tiek automātiski atmaksāta aizdevējam un līzinga līgums starp pircēju un aizdevēju izbeigts.

Pieejamie apmaksas veidi

Bigbank AS - ļauj jūsu pircējiem norēķināties par pasūtījumu, kas ir vērtībā no 75 - 1399.99 Eur 3 - 60 mēnešu laikā. Izvēloties šo apmaksas metodi pricējs tiek novirzīts uz Bigbank vidi, kur ievadot savu informāciju saņem lēmumu nekavējoties. Paraksta līgumu ar Smart-ID un pēc veiksmīgas darījuma noformēšanas tiek novirzīts atpakaļ uz jūsu interneta veikala pasūtījuma apstiprinājuma lapu.