Īpašs piedāvājums jaunajiem klientiem sadarbībā ar DPD!

Aizpildi pieteikumu un maksā tikai 1.5% + 0.15€ komisijas maksu par internetbanku un karšu maksājumiem savā e-veikalā, bet DPD parūpēsies par piegādēm uz visiem paku skapjiem Latvijā tikai par 1.50€ (visiem paku izmēriem)

Pieteikties piedāvājumam!

MakeCommerce_apmaksas_metodes

MakeCommerce klientu priekšrocības

Visi populārākie maksājuma veidi ar vienu partneri
Visas apmaksas metodes ar vienu līgumu. Piedāvā Baltijā populārāko internetbanku maksājumus, Revolut un N26 maksājumus, kā arī Visa un MasterCard karšu maksājumus. Gatavi moduļi lielākajām e-komercijas platformām.

Sūtījumu automātiska reģistrācija
Ērta integrācija pasūtījumu noformēšanai ar DPD sistēmu. Pievieno Paku Skapju izvēlni savā e-veikalā un automātiski ģenerē sūtījuma pavadlapas, nav nepieciešami papildus moduļi un integrācijas. Vienmēr atjaunots Paku Skapju saraksts.

Bezmaksas naudas atmaksas
Labākais naudas atmaksas risinājumus tirgū – atgriez klientam naudu tikai ar vienu klikšķi un bez papildus komisijas maksas.

Pielāgoti risinājumi
Ērti moduļi populārākajām e-komerciias platformām – Shopify, WooCommerce, Mozello u.c. Nodrošinām nepārtrauktu maksājumu pieņemšanu, izmantojot maksājumu ierosināšanas pakalpojumu un banklink.

Revolut_N26_maksajumi

DPD klientu priekšrocības

DPD ir stabils tirgus līderis, kas piedāvā klientiem piemērotākos sūtījuma nosūtīšanas veidus, nodrošinot piegādes visā Latvijā, Baltijā un Eiropā.

Paku Skapju tīkls
Sūtiet uz vairāk nekā 250 Paku Skapjiem Latvijā, vairāk nekā 800 Paku Skapjiem Baltijā un vairāk nekā 46 000 Pickup punktiem Eiropā!

Piegāde biznesam
Izmantojot mūsu pakalpojumus, Jūsu sūtījums droši sasniegs galamērķi gan Latvijā, gan Baltijā un Eiropā. Turklāt piegāde uz tuvējām kaimiņvalstīm tik pat ātri kā Latvijā – Jūsu sūtījumu uz lielākajām Lietuvas un Igaunijas pilsētām piegādāsim jau nākamajā darba dienā.

Piegāde privātpersonām
Nodrošinām pārdomātu piegādi privātpersonām – saņēmējs tiek informēts par precīzu 1 stundas piegādes intervālu, kā arī mūsu klientiem ir iespēja tiešsaistē apskatīt precīzu piegādes statusu. Atkarībā no Jūsu biznesa specifikas, Jūs varat izvēlēties arī papildpakalpojumus, lai piegāde būtu pēc iespējas ērtāka gan Jums, gan saņēmējam.

Atgriešana
Viegls un ērts atgriešanas process atvieglo iepirkšanos e-vidē. DPD piedāvā dažādus atgriešanas risinājumus, kas ļauj Jūsu klientiem ērti un ātri atgriezt preces un Jums vienmēr būt informētiem par to, kas notiek ar Jūsu sūtījumiem.

Piedāvā saviem klientiem ērtākās maksājumu iespējas!