Ievietots 25.05.2022

Lai atbilstu jaunajām Shopify vadlīnijām un platformas turpmākiem uzlabojumiem, mēs MakeCommerce komanda atjaunojam savu maksājumu un piegādes risinājumu priekš Shopify. Esošā aplikācija turpinās darboties līdz 2022. gada 31. jūlijam.

Jaunais MakeCommerce risinājums sastāvēs no divām aplikācijām – viena priekš maksājumiem, otra priekš piegādes izvēlnēm un automātiskām sūtījumu reģistrācijām. Ja Jūsu e-veikals papildu mūsu maksājumiem caur mūsu aplikāciju izmanto arī risinājumu piegādes izvēlnei un sūtījumu reģistrācijai, tad turpiniet izmantot esošo aplikāciju līdz tālākai informācijai no mums, nav nepieciešama tūlītēja rīcība.

Ja Jūsu e-veikals neizmanto MakeCommerce aplikācijas piegādes izvēles un sūtījumu reģistrācijas risinājumu, vai esat jauns klients, tad Jūs jau tagad varat instalēt mūsu jauno aplikāciju maksājumiem, kas ir pieejama Shopify app store. Pirms aplikācijas uzstādīšanas lūdzu apskatiet mūsu pamācību https://makecommerce.lv/shopify-veikals-ar-maksajumiem-mazak-ka-30-minutes/#k%C4%81-pievienot-makecommerce-int un sekojiet pa soļiem, lai uzstādītu jauno MakeCommerce maksājumu aplikāciju, kas nodrošinās ērtu maksājumu pieņemšanu arī turpmāk.

Ja Jums rodas papildu jautājumi droši sazinieties rakstot uz support@makecommerce.lv.