Kredītkaršu maksājumu veikšanai, mēs piedāvājam risinājumu, kurā pircējs ievada savu bankas kartes informāciju MakeCommerce dialoga logā. Dialogs parādās kā modāls logs internetveikala lapas augšpusē, pilnībā iekļaujoties Tava internetveikala vidē. Kad pircējs apstiprina formu, kartes informācija tiek nosūtīta uz MakeCommerce serveriem. Tā kā sensitīva kartes informācija netiek laista cauri Komersanta sistēmai, Komersantam nav jāapliecina sava atbilstība PCI DSS prasībām.

Kredītkartes dialoga integrācija

Kredītkartes apmaksas procesa pārskats

  1. Apmaksas metodes izvēles dialogā pircējs ir izvēlējies kredītkartes apmaksas iespēju
  2. Internetveikals reģistrē jaunu darījumu MakeCommerce API (izveido darījumu)
  3. Internetveikals aktivizē MakeCommerce javascript (checkout.js), kas atvērs kredītkartes dialogu lapas augšpusē
  4. Pircējs ievada savu kredītkartes informāciju
  5. Dialogs nosūta šo informāciju uz Make Commerce serveri un saņem Maksājuma žetonu, kas tiks pārvirzīts uz veikalu
  6. Lai pabeigtu maksājumu un ieturētu nepieciešamo summu no kredītkartes, veikals izveido Maksājuma pieprasījumu ar Maksājuma žetonu MakeCommerce sistēmā
  7. MakeCommerce serveris asinhroni nosūta veikalam papildu ziņu par maksājumu (notification_url)

Vairāk info par integrāciju meklē mūsu API Meklētājā.

3-DSecure maksājumi

3-DSecure ir papildus drošības līdzeklis, kas kartes apmaksas procesā iekļauj lietotāja autorizāciju bankā, kas izsniegusi karti. Vairāk info Wikipedia 3-D Secure lapā.

3-DSecure labāk aizsargā komersantus pret “neautorizētu darījumu” atmaksas pieprasījumiem – lietotājs nevar vienkārši apgalvot, ka viņš nav izdarījis maksājumu.
Vienīgais mīnuss ir papildus soļi maksājuma procesā, kas atkarīgs no specifiskas autentifikācijas dialoga ieviešanas mājas bankā.
3-DSecure ir papildus iespēja, kuru Komersants var izvēlēties aktivizēt vai deaktivizēt (pēc noklusējuma, 3-DSecure is aktivizēts). Ja Tu vēlies mainīt šos uzstādījumus, lūdzu raksti uz support@maksekeskus.ee.

Viena klikšķa maksājumi (OCP)

Ja ir aktivizēti viena klikšķa maksājumi , Make Commerce sistēmas var “atcerēties” kredītkartes, lai pircējiem, veicot atkārtotus pirkumus, nav atkārtoti jāievada kartes informācija. Rezultātā, lietotājs var veikt pirkumu tikai ar vienu klikšķi.

Periodiski maksājumi

Mēs piedāvājam risinājumu periodisku maksājumu saņemšanai no kredītkartēm. Vairāk info meklē mūsu periodisko maksājumu lapā.

Maksājumi ārzemju valūtās

Komersanti ar internetveikaliem, orientētiem uz Lielbritānijas un Amerikas Savienoto Valstu tirgiem, kas vēlas apkalpot pircējus to vietējā valūtā, var pieņemt kredītkaršu maksājumus USD un GBP valūtās. Darījumi starp Make Commerce un komersantu joprojām noteik Eiro valūtā, bet maksa no pircēja kredītkartes ir ieturēta viņa vietējā valūtā.

Demo un testēšana

Izmēģini Kredītkaršu dialogu mūsu demo veikalos, izmantojot testa kredītkartes.