MakeCommerce Taviem pircējiem piedāvā vairāk kā 15 iespējamos apmaksas veidus 4 valstīs (valstu skaits tiks palielināts). Pilna iespēju saraksta pieejamība Tavā internetveikalā atkarīga no Tavas pakalpojumu pakas.

Ir divas galvenās apmaksas veidu integrēšanas iespējas Tavā internetveikalā:

  • izmanto izvēles dialogu ārpus veikala – MakeCommerce Maksājumu logu.
    Ļauj veikalam pārvirzīt lietotāju uz mūsu Maksājumu logu, lai izvēlētos apmaksas veidu un veiktu apmaksu. Šis, iespējams, ir visekonomiskākais veikala integrācijas veids ar Make Commerce. Vairāk info meklē mūsu Maksājumu loga API aprakstā (angļu valoda).
  • ievies izvēlnes dialogu internetveikalā
    Internetveikals piedāvā visus pieejamos apmaksas veidus pircēja izvēlei, un, atkarībā no pircēja izdarītās izvēles:

    • pircējs tiek pārvirzīts uz attiecīgās bankas saiti (pārvirzīšana notiek uz saiti, kas norādīta API)
    • aktivizējas Kredītkaršu dialogs (darījums tiek izveidots no API, invoke our checkout.js)

 

Piedāvā veikala apmaksas veidu izvēlni

Daži padomi apmaksas veidu izvēlnes ieviešanai:

Ievies dinamisku apmaksas veidu sarakstu

Internetveikala apmaksas veidu saraksts nav statisks – tas var mainīties, mainoties pakalpojumu pakai vai atjauninoties apmaksas veidiem vai pieejamo apmaksas kanālu logo.

Līdz ar to, izvēlnei nevajadzētu būt iekodētai, bet gan savienotai ar Make Commerce API datiem. Mēs iesakām periodiski atjaunināt apmaksas veidu sarakstu. Vairāk info meklē GetConfig lapā.

Norādīt apmaksas veidus dažādām valstīm

Ja Tava internetveikala mērķauditorija nāk no dažādām valstīm, būtu labi katram lapas lietotājam norādīt viņa valstī pieejamos apmaksas veidus pēc noklusējuma. Bet tā kā dažkārt var rasties problēmas ar adekvātu valsts noteikšanu, mēs ieteiktu piedāvāt lietotājam manuālu valsts izvēles iespēju.