Atpakaļ uz visiem rakstiem

Bigbank apmaksas metode ļauj norēķināties par pirkumu vēlāk

20.07.2021

MakeCommerce klienti tagad var piedāvāt savā e-veikalā jaunu tā saucamo “maksā vēlāk” norēķinu metodi ar Bigbank. Bigbank AS Latvijas filiāles piedāvātais risinājums ļauj pircējiem norēķināties par pirkumu 3 – 60 mēnešu laikā. Pircēji e-veikalā var izmantot šo aizdevuma apmaksas metodi, lai samaksātu par pirkumu, ja pirkuma groza kopējā summa ir no 75 – 1399.99 Eur. Pircējs darījuma brīdi paraksta līgumu ar Smart-ID.

Tirgotājs veiksmīgas apmaksas statusu un naudu par pirkumu, kas veikts ar Bigbank apmaksas metodi, saņem uzreiz pilnā apmērā tāpat kā tas ir ar maksājumiem internetbankās.

Naudas atmaksa pie preču atgriešanas arī ir vienkārša un neprasa papildu darbības. Atmaksu var veikt turpat internetveikala vidē tāpat kā ar citiem maksājumu veidiem. MakeCommerce un Bigbank parūpēsies par aizdevuma atmaksu pircējam, ja tiek atmaksāta pilna summa.

Bigbank apmaksas metode ir īpaši piemērota tirgotājiem, kas piedāvā iegādāties preces ar lielāku vidējo vērtību, kur vidējā pirkuma groza vērtībā bieži pārsniedz 75 Eur. Lai arī šo apmaksas metodi var izmantot visi tirgotāji, īpaši svarīgi to būtu piedāvāt mēbeļu, elektronikas, būvmateriālu, riepu, tehnikas, juvelierizstrādājumu tirgotājiem.

Kas var izmantot šo apmaksas metodi?

  • Privātpersonas
  • Oficiālie ienākumi no 350 Eur
  • LV pilsoņi, nepilsoņi ar derīgu ID dokumentu
  • nepieciešams Smart-ID līguma parakstīšanai

Lai aktivizētu Bigbank apmaksas metodi savā e-veikalā sazinies ar MakeCommerce klientu atbalstu rakstot uz support@makecommerce.lv

Pieteikties MakeCommerce pakalpojumiem